Основна наша спеціалізація це друк на металі і візитки ми теж друкуємо на металі. Метал – алюміній товщиною 0,5 мм, золотистий, сріблястий, білий з різною фактурою.

Теоретично можна але для друку замовлення на матеріалі клієнта нам для приладки потрібен або зразок матеріалу, або пару запасних візиток для виведення кольору.

Мінімальне замовлення при виготовленні металевих візиток 60 шт.

Термін друку залежить від кількості і макета. При мінімальному замовленні 60 візиток і нескладному макеті – термін виготовлення 3-4 робочих дні після оплати і затвердження макета.

Металеві візитки в Києві

Візитні картки – обов’язковий аксесуар практично будь-якої людини, незалежно від його сфери діяльності. Крім можливості передачі особистих даних і контактів вони дозволяють створювати імідж, тому важливо з якого матеріалу виготовлені, дизайн, оформлення. Візитки металеві не залишаться без уваги, так як вони оригінальні, ефектні, створюють образ стабільного, надійного та серйозної людини.

Виготовлення металевих візиток є однією з найбільш затребуваних послуг УФ Колор. Вони відносяться до категорії ексклюзивних і статусних, тому замовляються бізнесменами, юристами, чиновниками і іншими людьми, яким важливо створити гарне враження і не залишитися непоміченим.

До переваг візиток з металу відносять:

  • Вони дивують і привертають увагу;
  • На них не можна написати іншу інформацію, тобто інформація про компанію або людина не буде стерта;
  • На відміну від паперових аналогів, такі картки не викидають і зберігаються в визитницах клієнтів або партнерів довгі роки;
  • Чи не зношуються, рвуться, мнуться, не стирається друк.

На поверхні можна нанести повнокольоровий друк будь-якої складності, також як на папері. Поверхня може бути матовою або глянсовою, залежно від бажаного ефекту.

Ціна металевих візиток

Замовити візитки на металі трохи дорожче, ніж паперові аналоги, і це обумовлюється більш трудомістким процесом виготовлення, спеціальних пігментів та якістю самого металу. Проте ефект який гарантує така візитна картка непорівнянний з найдорожчою паперовою продукцією, тому вона швидко себе окупає, завдяки здатності створювати образ успішного і надійного людини.

Оформити замовлення металевих візиток з доставкою можуть як існуючі клієнти, які раніше замовляли візитки на папері, так і нові, яким потрібно розробити індивідуальний макет картки. Компанії можуть замовляти продукцію для співробітників адміністрації з логотипом компанії, що є дієвим рекламним ходом і можливістю голосно заявити про себе, як про надійного партнера. Детальніше про умови оформлення замовлення і доставки дізнайтеся у менеджерів УФ Колор.

Залишилися питання?