Брелок_01

УФ друк на брелоках в Києві

Замовте в Києві друк на брелоках, це чудовий сувенір з фото як для себе, так і для бізнес-партнерів.

Брелоки бувають з різних матеріалів. Брелоки акрилові мають низькою вартістю і володіють великою кількістю форм (кругла, квадратна і прямокутна). Вкладення з фото вставляється всередину такого типу брелока.

Брелоки з металу можуть бути різних форм, вони зазвичай підкреслюють особливість компанії. Оригінальні та функціональні брелоки вельми популярні.

Дерев’яні брелоки бувають різної форми і виготовляються за індивідуальним задумом. При покритті картинки на брелок важливо враховувати сировину, з якого виготовлено виріб.

На брелках можливі кілька видів друку. Наприклад, тамподрук здійснюють за допомогою еластичної форми, її занурюють в чорнило, а потім притискають до поверхні. Така друк зазвичай наноситься на брелоки з ПВХ, акрилу і дерева. Є ще лазерне гравіювання на брелоках. Ця печатка має значно більшу вартість і використовується в основному на брелоках з дерева і металу. Величезна перевага має УФ друк. Ультрафіолетовий друк на брелоках реалізовується на спеціалізованому технічному оснащенні, малюнок виходить повнокольоровим. Ціна даної друку дуже помірна.

УФ покриття лого на брелоках створить імідж компанії.

Залишилися питання?