Бейджи це биркикартки, на яких вказана основна інформація про людину, якій його носить. Це ефективний засіб індивідуалізації співробітників компанії, безпосередньо працюють з клієнтами та відвідувачами, що дозволяє швидко отримати основні дані про людину, його статус, посадові обов’язки та інше.

Виготовлення бейджів в Києві

Бейдж – це табличка співробітника, на якому вказують його ім’я, посаду, компанію і іншу важливу для клієнтів інформацію. Цей аксесуар є обов’язковим атрибутом уніформи кожного працівника, продавця, касира, офіціанта, учасника конференції та інших заходів, дозволяючи ідентифікувати людину і його функції.

Якщо раніше вважали за краще бейджики із пластику, які були недорогими, сьогодні віддають перевагу металевим. Вони практичніше, довговічніше і завжди виглядають акуратно і презентабельно. Замовити виготовлення металевих бейджів для своїх співробітників – значить підкреслити статусність і серйозність компанії. Вони прослужать довго і їх можна використовувати для ідентифікації великої кількості працівників. Замовити бейджи в Україні недорого і з доставкою по країні можна в компанії УФ Колор, де можуть реалізувати замовлення будь-якої складності та обсягу.

Бейджи металеві в Києві

Металевий бейдж мають кілька функцій: ідентифікація співробітників, доказ його приналежності до компанії (конференції, вставці, презентацій), вказівку посади і інструмент ефективної реклами. Крім того, вони виглядають солідно і презентабельно, і підтримувати престиж фірми.

До основних переваг бейджів з металу відносять:

  • Естетичність – метал відноситься до благородних матеріалів, який асоціюється зі стабільністю і надійністю, якості, які переносяться і на працівника і підприємство;
  • Міцність – матеріал виготовлення витримує великі експлуатаційні навантаження і впливу, стійкі до зносу і стирання;
  • Довговічність – вироби відрізняються тривалим терміном служби і зберігають свій первинний зовнішній вигляд. Його не потрібно часто міняти як пластикові аналоги, тому кілька більш висока вартість повністю окупається, оскільки його можна використовувати роками.

Замовити металеві бейджи в Києві можна з різними видами кріплення. Від цього фактора залежить зручність використання і його естетичність. Кріплення буває:

  • Булавка – економний традиційний варіант, який найчастіше вибирають клієнти. Він зручний для прікаливанія бейджика до текстильній основі;
  • Цанга метелик – змориться більш акуратно і прямо, кріпиться одним проколом;
  • Зажим або кліпса – надійний і не псує одяг, але не підходить у всіх випадках;
  • Магніт – простий і безпечний метод кріплення що не псує одяг, що дозволяє кріпити бейдж до різних матеріалів, що виглядає максимально акуратно і презентабельно.

Для особливих випадків і масових заходів картки мають у верхній частині спеціальний отвір для кріплення шнурка. Нагрудний металевий значок носять на шиї і, іноді для спрощення доступу до зон або на об’єкт, на поверхні може наноситися спеціальний верифікаційний код.

Бейдж металевий на магніті може бути виконаний в УФ Колор по будь-яким вимогам замовника в частині декору і геометричної конфігурації. Виробничі процеси реалізуються на високоточному сучасному обладнанні, що дозволяє гарантувати якість кожного примірника, незалежно від обсягу тиражу. Можна купити металеві бейджи в Києві на вигідних умовах, так як компанія організовує швидку і недорогу доставку до вашого міста.

Бейдж на магніті

Існують кілька видів металевих бейджів на магнітах, які можна умовно розділити на дві великі категорії:

  • Іменні –  на поверхню наносять фірмовий логотип підприємства, ім’я співробітника і його посада. Такі таблички мають максимально лаконічний дизайн і гранично просте оформлення, що не трудомісткі у виробництві, а тому доступні за ціною. Також на корпоративних бейджах іноді вказують тільки посаду співробітника, без зазначення його імені;
  • З вікном – магнітні бейджики зі спеціальним прорізаним віконцем, всередині якого міститься таблиця з ім’ям працівника. На базової частини таблиці можна нанести будь-яку інформацію, логотип, рекламу, а на змінні пластини ім’я, яке можна змінювати в разі потреби. Такі бейджики універсальні і їх замовляють для співробітників адміністрації, медичних установ, відділів обслуговування, консультантів та інших функцій.

Корпоративний бейдж на рулетці – це практичний пристрій з ретрактором. Він представлений у вигляді круглого або овального корпусу, всередині якого знаходиться котушка, спіральна пружинка і тросик. Такі вироби діють за принципом вимірювальної рулетки, забезпечуючи можливість дотягнутися карткою до верифікуйте пристрою або турнікета. Механізм забезпечує безпеку носіння і мінімальні ризики втратити пристрій і істотно спрощує використання карти, скорочуючи час використання до декількох секунд.

В УФ Колор замовляють бейдж на шию , на рулетці, на магніті на вигідних умовах. Всі вироби функціональні, міцні, резистентні до різних впливів. Сучасне виробництво і кваліфікований персонал дозволяє реалізувати проекти будь-якої складності і масштабності без втрати якості.

Бейджи на шнурку купити в Києві

Вертикальний бейдж на шнурку замовляють для масових заходів, в яких беруть участь велика кількість людей. Вони все виконані в одному дизайні і кольорі, щоб можна було з першого погляду диференціювати учасників, організаторів, спікерів, представників преси, охоронців та інших осіб. Таблички оснащені шнурками і їх носять на шию.

Розташування на грудях бейджа преси або учасників семінарів, конференцій, весіль, зустрічей повинно бути в зоні очей співрозмовника, щоб було зручно вважати інформацію. На поверхні наносять найважливішу інформацію про людину як: ім’я, фірмовий логотип заходу, статус та інше. Все повинно бути максимально деталізовано, щоб легко зчитувалося навіть на деякій відстані. Для представників преси крім загальних вимог до даних необхідно щоб на індивідуальному бейджі англійською, українською, російською або іншою мовою, була фотографія носія і ЗМІ, яке він представляє.

Розмір бейджа і його форма залежить від призначення і виду вироби, але вони завжди повинні бути зручні в носінні і не заважати виконанню своїх обов’язків. Наприклад, бейджи на офіціантів повинні надійно кріпитися до сорочки, піджака або жилету, а не бовтатися вільно на шиї, ризикуючи опинитися в тарілці або склянці. Тому потрібно вибирати доречні моделі для конкретних випадків.

Виготовлення бейджа в фірмовому стилі забезпечує комфорт спілкування не тільки між співробітником і клієнтом, але і між працівниками різних відділів, філій. Вони не будете відчувати себе ніяково через те що не знають або забули ім’я співрозмовника, його посади. Це набагато спрощує взаємодію персоналу, як по горизонталі, так і по вертикалі, гарантуючи його ефективність і доцільність.

Багато компаній вважають за краще замовляти бейдж з фото для працівників, які працюють з відвідувачами безпосередньо. Це свідчить про клієнтоорієнтованість підприємства і високому рівні сервісу. Шнурок може служити як додатковий елемент реклами товарів і послуг, так як в залежності від його ширини, на поверхні можна нанести найменування компанії, логотип, контактні дані та інше. Часто після закінчення заходу їх використовують для носіння ключів, флешок, і інших пристроїв, тим самим стаючи інструментом популяризації та підвищення впізнаваності бренду у широкої аудиторії.

Бейджи для персоналу з фірмовою символікою – це необхідний атрибут для кожної сучасної компанії. Це інвестиція в розвиток і створення позитивного образу підприємства. Коли потрібно гарне, практичне, довговічне і не дорого звертайтеся в УФ Колор, де можна замовити бейджи в Києві з оперативною доставкою по всій Україні.

Замовити бейдж

Сучасне технічне оснащення компанії дозволяє працювати з різними матеріалами і техніками нанесення зображення. Штат співробітників вищої кваліфікації можуть реалізувати замовлення будь-якої складності та обсягу з дотриманням вимог замовника і технічних регламентів.

Клієнти можуть замовити виготовлення бейджів з нуля вибравши вподобаний формат або розробку індивідуального дизайн-макету з фірмовому стилі підприємства. На всіх етапах формування образу майбутнього виробу дизайнери працюють в тісній взаємодії з замовником, і після затвердження підсумкового варіанту, починається виготовлення.

Постійні клієнти, які співпрацюють з УФ Колор на постійній основі просто залишають заявку своєму менеджеру або на електронну пошту, а про решту піклується компанія. Нові замовники вносяться в базу даних, в якій зберігається і затверджений макет і при повторному зверненні, процедура оформлення заявки займе всього кілька хвилин. Детальніше дізнатися про умови співпраці, оплати і доставки в ваш населений пункт можна у менеджерів УФ Колор.

Залишилися питання?