Диплом на металі це оригінальний і незабутній подарунок до різних важливих дат і подій. Замовити можна як відтворення вже існуючих сертифікатів, так і розробку нових грамот для особистих корпоративних потреб.

Замовити недороге виготовлення якісних дипломів на металі різних розмірів і конфігурацій, можна залишивши заявку на сайті УФ Колор. У разі необхідності можна скористатися професійними послугами дизайнерів компанії.

Дипломи на металі можуть бути різних розмірів і форм. Відбиток наноситься способом лазерного гравірування або повнокольоровим друком методом сублімації. Це дозволяє нанести зображення будь-якої складності і рівня деталізації.

Виготовлення дипломів на металі в Києві

Наявність дипломів в кабінеті або офісі свідчить про високий професіоналізм фахівців, і підвищує рівень довіри клієнтів. Традиційно грамоти оформляються на паперовому носії, який з часом схильний до природного зносу вицвітання і втрати презентабельного зовнішнього вигляду. Сучасні технології дозволять зберегти успіх в металі повністю. Замовити виготовлення дипломів в Києві – це хороший спосіб індивідуалізувати інтер’єр кабінету оригінальним свідченням експертність співробітників і керівництва.

Виготовлення дипломів в Одесі, Харкові, Запоріжжі та інших містах України замовляють як дорогого і незабутнього подарунка керівникам, особливо цінним співробітникам, партнерам, замовникам та іншим важливим персонам. Нагородна продукція на металі відрізняється естетичністю, презентабельністю і значимістю особистих і професійних досягнень. Завдяки сучасному високоточному технічного оснащення компанії УФ Колор можна відтворити зображення будь-якої складності. Вартість послуги, так само як і доставки по країні дозволяють недорого організувати оригінальний і незабутній подарунок.

Ціна диплома на металі

Компанія володіє власним виробництвом, співпрацює з постачальниками сировини безпосередньо, а штат складається з досвідчених і умілих фахівців різного профілю. Виняток з ланцюга посередницької ланки дозволяє УФ Колор запропонувати найвигідніші ціни на ринку на весь спектр поліграфічних послуг, включаючи і виготовлення сертифікатів на металі.

Найчастіше замовляють почесні дипломи:

  • за внесок в розвиток компанії;
  • важливим і цінним партнерам;
  • за реалізацію складних проектів;
  • за успішність просування бренду і образу компанії;
  • за бездоганну роботу;
  • за благодійну або спонсорську допомогу;
  • поздоровлення на ювілей;
  • подяку і вітання з виходом на пенсію.

Однак список можна розширити до нескінченності, так як є багато приводів відзначити гідності людей. Вартість сертифікатів, грамот, привітань, вдячних виливів незрівнянно нижче реальної цінності визнання професійним співтовариством, оточенням і близькими. Варто диплом на металі недорого, але ефект від такого подарунка залишиться надовго.

Замовити диплом на металі

Дипломи на металі з дерев’яною підкладкою або підставкою універсальні, і їх можна поставити на стіл або вішати на стіну. Зображення можуть бути нанесені за допомогою гравіювання або повнокольоровим друком за особливою технологією. Пігменти стійкі до впливів, не вицвітають під впливом сонячних променів і не змінюють свого первісного зовнішнього вигляду.

Технологія друку дозволяє наносити з високою деталізацією написи, логотипи, гербові печатки, персональні підписи. Також на металеву пластину можна надрукувати фотографії, портрети і будь-які інші зображення, незалежно від складності. Щоб оформити замовлення досить прикріпити до онлайн заявці макет або ескіз бажаного диплома і вказати адресу доставки. Детальніше про умови співпраці з приватними та корпоративними клієнтами дізнайтеся у менеджерів УФ Колор.

Залишилися питання?