УФ друк на картоні в Києві за доступною ціною

Ультрафіолетовий друк на картоні дає можливість малому і середньому підприємництву вдало розкручувати свій продукт незалежно від його призначення. На картоні роздруковують наочні матеріали для шкіл, дитсадків. Нерідко цю рекламну стратегію використовують бізнеси, які займаються виробництвом продовольчих товарів (доставка їжі, закусочні, булочні), сувенірні магазини. Така технологія користується попитом у багатьох інших галузях виробництва.

Ціна ультрафіолетового друку на картоні

Методика нанесення УФ-друку на картоні робиться за допомогою спеціальної техніки – ультрафіолетового принтера, який заправляється УФ-чорнилами. Ультрафіолетові фарби являють собою ідеальне рішення, там де потрібно отримати добротні фотореалістичні картинки. Це перш за все поверхні, на які неможливо застосовувати звичайну печатку. В індустрії друку ці компоненти вважаються складними, вони погано вбирають вологу. Тому, там де не може впоратися стандартна друк, приходить на допомогу ультрафіолетовий друк, яка має велике зчеплення (адгезія) з різними площинами.

Галузі застосування друкованого продукту на картоні:

  • створення новітніх рекламних плакатів, банерів, вивісок, стендів;
  • застосовується для виробництва POS-матеріалів, які сприяють пропагуванню певного продукту або цілої марки;
  • розмноження, копіювання графічних і живописних творів художників;
  • створення просвіщати методичних посібників.

Вироби з картону – це доступні за ціною варіанти для просування продукції безпосередньо на місці торгівлі. Рекламний продукт і POS матеріали, зроблені з картону, мають низьку ціну, мають легкістю і екологічно чисті. Їх можна повісити на великій висоті не ризикуючи, що вони впадуть під власною вагою. Незважаючи на легкість і простоту конструкцій, вони досить міцні і капітальні. Яскравий монітор з картону, на якому розташована реклама, витримує до 25 кг. Такі привабливі рекламні моделі можна зараз побачити всюди.

Ви можете замовити в Києві друк на картоні за прийнятною ціною. Методика УФ-нанесення залишає на поверхні явні, точні картинки, Методика ультрафіолетового нанесення залишає на матеріалі яскраві і чіткі зображення, вони стійкі до знебарвлення, до води, а також сильних перепадів температури. Картон закривається запобіжної плівкою, в процесі нанесення УФ-друку, підвищуючи цим надійність і термін служби готового продукту.

Друк на дизайнерському картоні

Дизайнерський картон є щільним, відносно недорогим друкарським матеріалом. Користуючись таким картоном, продукція виходить барвистою, досить яскравою. Візитна картка, листівка віддрукована на звичайному картоні зношується і швидко втрачає свій зовнішній вигляд, чого не можна сказати про дизайнерському картоні. Дизайнерський картон буває зі структурою різних тканин (шкіра, льон), матовим, оксамитовим, глянсовим, а також переливатися з синього кольору в зелений. Наша компанія займається друком листівок і візиток на дизайнерському картоні в Києві.

Друк фото на дизайнерському картоні, в наших силах виконати і таке замовлення. Вироби, виконані на основі цієї методики мають ряд позитивних моментів. Такий продукт можна використовувати короткостроково, а також протягом усього життя. Друк фото на дизайнерському картоні володіє легкістю, простотою у використанні, а також великою міцністю.

Друк на щільному картоні

Друк на картоні надає готової продукції презентабельний вигляд. Ви можете зробити у нас друк на щільному картоні в Києві, і зробити замовлення на друк на щільному картоні в Дніпрі. Наші фахівці впораються із замовленням будь-якої складності.

Друк на крафт картоні

Крафтового картон асоціюється з обгорткового папером, в яку пакують посилки, бандеролі, але це ніяк не заважає крафту застосовуватися в поліграфії. У нас ви можете замовити флаєри, листівки, логотипи на крафтового картоні. Це натуральний матеріал, який використовується в екологічно чистій упаковці. У нього доступна ціна, за допомогою крафта можна створювати оригінальний дизайн. Ми запропонуємо оптимальне рішення у пресі на крафт картоні в Києві, втілимо будь-які дизайнерські задуми на крафтового картоні.

Друк на пивному картоні

Пивний картон це перш за все бірдекелі. Бірдекелі це такі підставки під пивний келих, які добре вбирають вологу. Виготовлення бірдіклей методом друку по пивному картону дозволяє зробити підставку повнокольорового і різнобарвною. Пивний картон має пухку основу, тому рідина, що стікає по келиху, добре вбирається. Такий бірдекель захищає поверхню від розлучень води і деформацій. Пропонуємо виробництво підставок з логотипами будь-яких форм і розмірів, підхід індивідуальний.

Друк на буром картоні

Все легко і просто: бурий картон, білий колір і трохи фантазії. Такий підхід застосовується при проекті упаковки для натуральних продуктів харчування, меблевої продукції, а також для дорогої косметики. Якщо потрібні свіжі ідеї в дизайні, то цей прийом нанесення друку на буром картоні може стане в нагоді вам.

Друк на глянцевому картоні

Глянцевий картон білого кольору використовується для односторонньої і двосторонньої друку. Зображення виходять яскравими, барвистими, насиченими, що не блікуют. Щоб уникнути заломів паперу, потрібно тонке ламінування. Використовується при виробництві візиток, листівок, листівок з запрошеннями і т.д.

Друк на палітурному картоні

Друк на палітурному картоні – це гарантована висока якість. Цей процес полягає в нанесенні УФ-фарб способом струминного друку на вироби з картону. При використанні цієї технології деталі набувають максимальну насиченість кольору і чіткість.

Палітурний картон має ряд властивостей:

  • легкий в обробці;
  • міцний матеріал;
  • стійкий до різних забруднень.

 

Друк на металізованому картоні

Металізований картон буває із золотою, срібною плівкою, зустрічається кольоровий картон. Друк на металізованому картоні дає можливість наносити кольорові зображення з різною голографією. Така печатка використовується при виготовленні упаковки для косметичної й парфумерної продукції, всіляких товарів для дітей.

Друк на картоні А4, А3

Друк на такому картоні в Києві допоможе якісно і швидко отримати тираж майже будь-якого продукту – від візитних карток до панорамних плакатів і постерів з яскравою передачею кольору і недорогою ціною примірника.

Друк лекал на картоні

Лекала, зазвичай використовують в проектуванні і виробництві одягу, для формування моделей. Замовлення виконуються для приватних кравців, ательє, швейних підприємств. Панорамна друк лекал виготовляється на цифровому плоттере, використовуються професійні друкують устрою, які забезпечують високу точність і чіткість самих лекал, а також дрібних деталей, вимірювальних шкал і ліній.

Друк візиток на чорному картоні

Візитки на чорному картоні мають матову, бархатисту поверхню, виглядають елегантно і стильно. Чорні візитки справляють сильне враження. Виконуємо друк візитних карток із застосуванням прогресивної методики ультрафіолетового друку. На візитках ефектно виглядають растрові зображення і імітація золотої та срібної фольги.

Картон міцно зайняв позиції в світі поліграфії. Друк на картоні вимагає спеціального технічного оснащення. На сьогодні з картону роблять обкладинки для книжок, виконується велика частина різних брошур, візиток, календарів. Особливо картон популярний для упаковки різних товарів. Великою популярністю користується друк на картоні для рекламних кампаній.

Фахівці компанії виконують друк на різному вигляді матеріалу, це і металізований, і дизайнерський, і крафтового картон. Ви можете замовити друк на картоні в Києві. Приймаємо замовлення на виготовлення будь-якого поліграфічного продукту в містах України (Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро). Наше високу якість доповнюється досить низькими цінами і невеликими термінами виконання навіть найскладніших замовлень.

Залишилися питання?