Студія UF color
Студія UF color

Студія УФ Колор виготовляє всі види поліграфічної продукції з використанням сучасних високоточних методів нанесення друку на різні матеріали. Власні виробничі лінії, великий штат кваліфікованих співробітників різного профілю і система контролю відповідності на кожному етапі реалізації продуктів, дозволяє гарантувати еталонну якість і доступність цін.

15,252

завершених проекти

7,593

клієнтів

15

нагород

Каталог поліграфічної продукції включає:
Каталог поліграфічної продукції включає:
  • зовнішню рекламу – вивіски, що світиться, інформаційні таблички;
  • оперативну поліграфію – візитки, запрошення;
  • сувенірну продукцію – костера, дипломи, призи, брелоки, бокс-моди.
Сучасне технічне оснащення
Сучасне технічне оснащення

Завдяки сучасному технічному оснащенню ми працюємо з різними матеріалами: пластик, акрил, скло метал, пробка, дерево та інше. Тому ми можемо запропонувати найоригінальніші рішення для звичних і традиційних продуктів. Ми вміємо правильно організувати рекламну кампанію, щоб вона приносила плоди в найкоротші терміни.

Оформити замовлення легко
Оформити замовлення легко

Оформити замовлення можна з будь-якої точки України, так як ваше замовлення буде доставлений за адресою швидко і недорого. З нами вигідно завжди, незалежно від обсягу тиражу – наші ціни більш ніж привабливі. Це можливо використання виключно власних ресурсів, якісних матеріалів і прямій співпраці з постачальниками.

Справжні професіонали
Справжні професіонали

УФ Колор відомий гравець на ринку поліграфічної продукції, клієнтська база якого налічує тисячі постійних замовників. Визнання професійної спільноти і клієнтів дозволяє нам добиватися досягнення нових висот, і пропонувати вам найвигідніші, якісні та оригінальні рішення складних завдань.

Про нас говорять
Зовнішня реклама
Дивитись всеshape
Поліграфія
Дивитись всеshape
Сувенірна продукція
Дивитись всеshape
Форма замовлення
Назад Закрити
Про нас говорять
Залишилися питання?