Замовити адресну таблицю з металу або пластику можна без переплат і з гарантією якості та довговічності в УФ Колор в Києві. Компанія володіє сучасним технічним оснащенням спроможною реалізувати замовлення будь-якої складності, який буде оперативно і недорого доставлений за адресою в Україні

Табличка на будинок з металу або пластику в УФ Колор виготовляється з високоякісних матеріалів різними техніками нанесення зображення. Якщо необхідно зберегти стиль таблиці з номером будинку з наявною адресною вивіскою або дотримати вимоги прийнятого міського стандарту, необхідно докласти фотографію-зразок.

Виготовлення табличок в Києві

Металеві та пластикові вивіски і таблички є традиційним інформаційним масовим інструментом. Вони вказують найменування вулиць, номери будинків, інформацію про компанії, співробітників, напрямку руху і багато іншого. На поверхні крім основних даних можна нанести логотип компанії, товарний знак і інші рекламні та іміджеві складові. Оскільки таблички та вивіски є своєрідним обличчям фірми, важливо вибирати надійного виробника, що працює першокласними матеріалами на сучасних високоточних виробничих лініях.

УФ Колор – це компанія з великим досвідом роботи на ринку рекламно-інформативної продукції, здатна запропонувати якість матеріалу і нанесення зображень за доступною ціною для приватних і корпоративних осіб. Виготовлення табличок в Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах України реалізується на новітньому обладнанні, здатне реалізувати замовлення будь-якої складності. Замовити вивіску, табличку на будинок, двері або для інших рекламно-інформаційних цілей з металу або пластику можна з будь-якого куточка України, так як готовий виріб буде доставлено за адресою кур’єрською службою або післяплатою в найкоротші терміни.

Виготовлення рекламних вивісок

Таблички і вивіски є необхідним атрибутом, що дозволяє людям орієнтуватися в місті або всередині будівель. На них крім первинної інформації як найменування вулиці, фірми, співробітника, може містити й інші важливі для споживачів дані як режим роботи, елементи фірмового стилю або бренду, товарний знак та інше. Виготовлення зовнішніх вивісок здійснюється з:

 • Пластика – якісне і недороге рішення для офісів і установ, так само як і для використання на вулиці. На них можна нанести повнокольорове складне зображення;
 • Металу – створюють багатий і презентабельний зовнішній вигляд, дозволяючи недорого, але ефективно підвищити імідж компанії. Виготовлення табличок на двері кабінету або будівлі можливо з нанесенням друку, гравіювання або лазерного різання.

Популярними методами залучення клієнтів і відвідувачів є світлові вивіски. Вони можуть приймати різноманітні форми і колірні відтінки, інформуючи споживачів про місцезнаходження шуканого об’єкта. Виготовлення неонових вивісок в Києві замовляють компанії, діяльність яких закінчується в темний час доби, як кафе, ресторани, нічні клуби, аптеки, цілодобові магазини та інше.

За своїм призначенням таблички та вивіски бувають:

 • Інформаційними – для забезпечення споживачів даними про компанії або установі, сфері діяльності, режим роботи та інше;
 • Навігаційні  – дозволяє орієнтуватися на вулиці або всередині будівель різного призначення. Виготовлення адресних табличок потрібно для інформування людей про назву вулиці і номера будинку;
 • Офісні – виготовлення інформаційних табличок на дверях кабінетів, відділів, зони ресепшн і інше;
 • Іміджеві (рекламні) – внутрішні і зовнішні вивіски носії рекламної інформації в стислій формі.

Виготовлення фасадних вивісок здійснюється з урахуванням кліматичних, атмосферних, температурних і механічних впливів. Для цього підходить як пластик, так і метал. Так як для оформлення та нанесення друку використовується спеціальні технології і пігменти, вони не деформуються, не линяють і не втрачають презентабельність.

Крім традиційних щитків в УФ Колор можна замовити виготовлення дублюючих табличок на авто. ВІН код є унікальним кодом автотранспортного засобу, на якому надана інформація про характеристики ТЗ, виробника. Він вибивається на незнімної деталі кузова. Всі букви і цифри повинні бути добре видно, інакше можуть виникнути проблеми з постановкою на облік або перевірки авто співробітниками дорожньої поліції.

Дублююча ідентифікаційна табличка ТЗ або шильдик виготовляється з металу або у вигляді наклейки, яка руйнується при спробах її зняти. Оптимальний варіант – металевий шильдик, так як він не боїться різних впливів, корозії, зручний в експлуатації і довговічний.

Компанія УФ Колор приймає замовлення на виготовлення табличок на будинок, офісних, комерційних, державних установ для внутрішнього або зовнішнього застосування. Сучасні обладнання та використання інноваційних технологій дозволяють виконувати замовлення різного об’єму і рівня складності. Прості або свячень вивіски доступні за чесними цінами, без посередницьких надбавок і з гарантією безпосереднього виробника.

Виготовлення металевих табличок в Києві, Харкові

Металеві таблички відрізняються презентабельним і представницьким зовнішнім виглядом. Для їх виготовлення застосовуються різні види сплавів, які відрізняються стійкістю до різних впливів: він не іржавіють, не деформується під впливом низьких або високих температур.

Нанесення зображення на поверхню металевого щитка може бути виконане в різних технологіях:

 • Кольоровий друк;
 • Гравіювання;
 • Лазерне різання.

Це дозволяє реалізувати зображення різної складності та дизайну. Поверхня може мати глянсову або матову фактуру з різними візуальними ефектами. Вони прості у догляді і прослужать дуже довго. Однак вони трохи дорожче аналогів з пластика. Тому якщо необхідно економити бюджет або, наприклад, щитки на двері кабінету часто змінюються, оптимальний варіант – замовити виготовлення пластикових табличок в Києві з доставкою по всій країні.

Замовити табличку з назвою вулиці в Києві, табличку на кабінет
Адресні таблички виконують інформативну та декоративну функцію. Вони призначені для позначення назви вулиці, на якій розташована будівля і номера будинку. У різних містах існують стандарти, що висуваються до цього виду продукції, що стосуються типу і розміру шрифту, кольору букв і фону. Однак можна замовити табличку на будинок за індивідуальним дизайном, оригінальної форми і оформлення. Затребувані і вивіски з підсвічуванням, що дозволяють знайти будинок в темний час доби.

Замовити адресну табличку можна з металу або пластику. Матеріал, який застосовується у виробництві, стійкий до впливів різних негативних факторів, тому довговічний і практичний. Над оформленням виробів працюють дипломовані дизайнери, то дозволяє реалізувати деталізовані оригінальні вироби будь-якої складності.

Для оформлення заявки в УФ Колор необхідно:

 • Вказати назву вулиці і номер будинку;
 • Вибрати матеріал виготовлення;
 • Вибрати колір фону і написи;
 • Визначитися зі стилем оформлення і формою таблиці (прямокутна, квадратна, фігурна).

За таким же принципом можна замовити табличку з написом на стіл, двері кабінету або відділу, навігаційні вивіски та інші вироби. Вартість розраховується індивідуально з урахуванням обраного матеріалу, техніки нанесення зображення, розміру та інших технологічних аспектів виробництва. Замовити табличку на двері можна безпосередньо на сайті заповнюючи онлайн заявку. Клієнт може запропонувати свій варіант оформлення (якщо такий є) або звернутися до фахівця з дизайну і спільно розробити макет майбутньої вивіски.

Отримати детальну інформацію як замовити табличку на кабінет або будівля, умов оплати і доставки, можна зв’язавшись з менеджерами УФ Колор будь-яким зручним способом: телефон, Viber, Telegram або електронна пошта.

Залишилися питання?