УФ друк на акрилі

УФ-друк на акрилі (ще одна назва акрилу – органічне скло) в повній мірі використовується в створенні маркетингової, медійної продукції. Наше нове ультрафіолетове обладнання дає можливість перенести зображення будь-якої складності на різні поверхні. Надрукована картинка виходить дуже детальної, яскравою і при цьому витрати на створення товару приведені до мінімуму за рахунок дорогого ультрафіолетового обладнання і використання якісних матеріалів.

Друк на акрилі

Акрил – це неповторний матеріал з великою кількістю позитивних властивостей. УФ друк на акрилі – це по суті найбільш доступний за ціною прийом перекладу зображень на листові матеріали. Використовувані матеріали досить міцні, практичні, відрізняються гладкою глянцевою поверхнею, що створює представницький вигляд продукту.

Акрил інтенсивно застосовується для виробництва рекламно-сувенірної продукції, також і для дизайнерської обробки житлових просторів. Плюсом друку фото на акрилі є те, що цей матеріал може впускати сонячне світло, розсіюючи його. Це певне властивість інтенсивно застосовується рекламними фірмами для оформлення різних рекламних конструкцій.

Пряма ультрафіолетовий друк зображень на акрилі – ідеальне рішення для виготовлення різних рекламних табличок і вивісок. Послуги УФ-друку на акрилі вважаються відносно новим способом. При всьому тому це не перешкоджає цій послузі миттєво набирати рейтинги. Ідеальна якість зображення, відсутність небажаного запаху і шкідливих випарів, хороші експлуатаційні параметри сприяють нам досягати високої чіткості передачі зображень, чудового зовнішнього вигляду виробів, в свою чергу, забезпечувати надійність і міцність виробів.

Давайте розберемо переваги застосування акрилу в ультрафіолетовій друку:

  • висока надійність і великий термін служби;
  • великі ресурси застосування і багатопрофільність (розташування всередині будівель і зовні);
  • екологічна безпека (ультрафіолетові фарби абсолютно безпечні для здоров’я людини);
  • невисока ціна (витратні матеріали за доступною ціною сприяють створенню добротного продукту за оптимальною вартістю).

За рахунок того, що готовий продукт має високі характеристики і невисокі витрати його зможуть дозволити собі навіть дебютанти в бізнесі. Інтер’єр і деталі оздоблення з печаткою на прозорому акрилі виглядають недешево і неординарно, при цьому акрил має досить доступною ціною.

Особливості та сфера використання УФ-друку на оргсклі. Ультрафіолетовий друк на прозорому акрилі являє собою неповторну методику, яка сприяє створенню безцінної рекламної продукції за невисокою ціною, при цьому не втрачаючи якісних показників. Зовнішній вигляд готового продукту, добротність, вишуканість і міцність – все це сприяє популярності оргскла, а також ультрафіолетового друку на ньому.

Цей матеріал представлений у великій кількості квітів. Для того, щоб перенести зображення на оргскло, використовується спосіб ультрафіолетової фотодруку. Ультрафіолетові фарби не втрачають барвистості і виразності кольору під дією яскравих сонячних потоків, небезпечних хімічних навколишніх умов, різниці температур, а також є водостійкими.

Де замовити УФ-друк на акрилі в Києві

Ви можете нам зателефонувати і докладніше довідатися про ціни УФ-друку на акрилі.

Оформіть заявку на нашому сайті і ми дамо відповіді на всі ваші запитання.

 

 

Залишилися питання?