Форма замовлення
  Назад Закрити

  УФ друк на чохлах для телефону в Києві

  Останнім часом в нашому побуті з’явився новий аксесуар – чохол для телефону. Раніше ми купували чохол тільки для захисту своїх смартфонів, зараз ми хочемо мати дизайн чохлів специфічним, неповторним. Створити такий чохол допомагає друк на чохлах. У найкоротші терміни ви можете замовити і отримати печатку на чохлах для телефонів в Україні. Зробити таке замовлення ви зможете в Києві, Одесі, Запоріжжі та інших містах України і компанія УФ Колор здійснить доставку в найкоротші терміни.

  Друк на чохлах для телефонів виконується на дорогому технічному оснащенні, з застосуванням якісної сучасної фарби. Методика УФ-друку допускає домогтися ідеального яскравого зображення з хорошою конкретизацією. В результаті використання чохла з картинкою чорнило не витираються, втрачають яскравість. Ви не знаєте, що подарувати? Зайдіть до нас – і вже через 10 хвилин подарунок з вашим унікальним дизайном буде готовий.

  Які чохли прийнятні для такої печатки? Силіконові чохли, які раніше не експлуатувалися. Друк на панелі зі скла теж нам під силу.

  Ознайомитися з модельною лінійкою можна на нашому сайті. Ми виробляємо чохли з текстами і персональні чохли, виконуємо друк різних зображень в оптимально можливому якості.

  Залишилися питання?