Особливості УФ друку на склі в Києві

В наші дні технології передачі зображення еволюціонують з шаленою швидкістю і дають величезні можливості для оздоблювальних робіт в дизайні приміщень. Фотодрук на склі – це спосіб нанесення картинки на глянець, дзеркальну і матову поверхню.

Картинку можна наносити на задню або зовнішню сторону продукту, це все залежить від думки дизайнера. При цьому краще використовувати скло освітлене. Дане скло володіє меншим природним відтінком, тому зображення виходить максимально наближене до оригіналу, досягається чітка передача кольорів.

Ціна УФ друку на склі від УФ Колор

УФ-друк на склі має порівняно недорогу ціну.

Друк на матовому склі має виразність і особливу естетику. Друк на склі з підсвічуванням служить приголомшливим способом, надаючи насиченості і світла приміщень. Існують деякі види друку фотографій на склі, які надають обсяг зображенню, такий ефект досягається, якщо грати з дислокацією елементів предмета.

Коли ви стоїте перед вибором друку малюнка на склі, ви можете подивитися наші каталоги і вибрати відповідний продукт.

Друкування на склі стало вельми сильно контрастувати на тлі різних типів поліграфічної реклами. Якщо міркувати про якісні характеристики, то їх навіть не можна порівнювати з клеїть плівкою або іншими типами панорамної друкарні. Практично – це передова методика, яка цілком перевертає свідомість і спосіб виробництва реально високоякісного і актуального рекламного продукту.

Однією зі сфер споживання першокласного друкування є процедуру накладання картинки на скляну поверхню. Раніше це дія відбувалася за допомогою малювання, застосування вітражного методики або шаблонної друку. Зараз все це можна зробити майже миттєво за допомогою ультрафіолетового друкувального пристрою (принтера).

Завдяки сучасним розробкам зображення наноситься на плоскі і нестандартні площині:

вивіски і інформаційне обладнання;

скляні нагороди;

вікна та дзеркала;

оформлення ванних приміщень;

обробка фартуха для кухонь.

 

Області використання УФ друку на склі

Роздрібний маркетинг

Це одна з головних областей конкретної технології. Виробництво даної реклами буває недешевим, але зроблені з її допомогою вітрини, стенди в актуальному стилі неодмінно привертають нових замовників. На сьогоднішній день однією з найбільш затребуваних послуг по УФ-друку є створення фасадів для офісів.

Сувеніри та нагороди

Нескладна різьблення лазером – минуле століття в створенні сувенірної продукції. Методика УФ-друку на склі використовується для виробництва нагород і сувенірів, які користуються великим попитом в різних організаціях.

Фотодрук на склі для житлових і офісних приміщень

Принтер дає можливість наносити фото картинки на скло, далі його можна застосовувати по всіх усюдах: повісити як картину, у ванній як декорування або застосувати як фартух для кухні. Цей сервіс особливо затребуваний для побутового вживання.

Стартап для творчих особистостей

Для художників УФ-друк на склі – це ймовірність внести свій твір в будь-яку обстановку або застосувати його в зовнішній обробці будівель. Друк ілюстрацій на склі користується великим попитом в Америці і Європі.

Ви можете замовити на нашому сайті друк фото на склі.

Малюнок на склі, нанесений за допомогою ультрафіолетового друку, володіє однією важливою якістю: воно легко миється самим звичайним миючим засобом. Якщо перед вами стоїть вибір плитка з кераміки або скло для кухні, то вибираємо звичайно ж скло, тому що воно миється легше ніж плитка і плиткові шви. Якісні характеристики картинки в подальшому не змінюються, УФ-фарби стійкі, вологонепроникні.

Технології цифрового друку УФ-чорнилом дають нові переваги для рекламних концепцій, даючи можливість експериментувати з самим різним сучасним сировиною.

Маючи специфічні умови, можна благополучно роздрукувати зображення на склі, не застосовуючи ультрафіолетову обробку. Як показує практика, просто потрібно дати фарбі підсохнути остаточно. Такий спосіб дає можливість домогтися напівпрозорого кольору. При обробці чорнила УФ-променями поверхню виходить непрозорою і матовою. Після цієї процедури можна робити друк на матовому склі.

Скло перед процесом друку потрібно протравити. Цей процес (травлення скла) потім дає чорнила набагато краще покрити поверхню. Якість скаже сама за себе.

Поверхня потрібно попередньо обробити, це робиться для того, щоб добре лягав малюнок. Для зчеплення, склеювання різнорідних поверхонь (адгезія) у пресі застосовують три базових технології:

  1. грунтування;
  2. застосування праймера;
  3. шліфування плазмою.

 

В Україні існує величезна різноманітність УФ-друку на склі. Це і пейзажі, і ландшафти, і флора, і фауна – треба просто зробити свій вибір, і це буде приносити вам радість і піднімати настрій. Ви можете зробити замовлення по доставці і монтажу продукції зі скла по Києву. Ми розширюємо географію наших виробів, і робимо доставку до Харкова, Полтави, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв і Кривий Ріг та інші.

Залишилися питання?