Виготовлення шильдів в Києві

Шильдик це невеликі таблиці, які встановлюються на обладнанні та побутової техніки з інформацією про виробника та моделі, умови експлуатації, технічні характеристики і інших важливих даних. В офіційних джерелах вони називаються паспортними табличками пристрою або маркувальними технічними таблицями, а їх виготовлення регламентується нормами національного стандарту.

Застосування шильдов охоплює широкий спектр виробничих галузей і застосовуються для маркування верстатного або автотранспортного обладнання, всіляких агрегатів, великої побутової техніки і електроприладів. Металеві пластини мають спеціальні отвори для кріплення до техніки. Замовити виготовлення шильдиков за вимогами стандарту можна в будь-якому обсязі з різних міст України в компанії УФ Колор. Компанія приймає замовлення від корпоративних і приватних клієнтів на вигідних умовах і з доставкою.

Виготовлення металевих шильдов в Києві

Металева шильда виготовляється тільки по ГОСТу, незалежно від сфери застосування і категорії обладнання, яке буде маркуватися:

 • шильди мають прямокутну форму, допускається округлення кутів;
 • в якості матеріалу виготовлення використовується тонколистова холоднопрокатної сталь, алюмінієвий сплав, нержавіюча сталь;
 • наявність захисно-декоративного покриття для запобігання стирання даних;
 • текст наноситься рельєфним способом (опуклий або поглиблений), високо деталізований;
 • на останньому етапі здійснює контроль якості кожного шильда.

Шильда з металу крім виробничої (технічної) сфери активно використовується в рекламі і виготовленні сувенірної продукції. Вони можуть бути оригінальними логотипами на одязі, представлені у вигляді нашивок, значків, брелоків. Також вони часто приймають вид різноманітної сувенірної продукції або предметів декору. Великі корпорації часто замовляють шильдики в для організації пам’ятних подарунків до різних важливих подій, підвищуючи, таким чином, рівень лояльності своїх співробітників. Для цього може використовуватися повнокольоровий друк спеціальним методом нанесення на метал.

Шильди можуть використовуватися скрізь, де потрібно позначити важливу інформацію, вказати об’єкт або напрямок. Таким чином, компанії можуть зафіксувати і передати дані про компанії та реквізити, позначення партії обладнання або серійних товарів. Шильда металева є мультипрофільного виробом з найширшим спектром застосування.

Ціна виготовлення шильдів

УФ Колор для виготовлення шильд використовується різні види високоякісних металевих сплавів. Нанесення зображення виконується методом гравіювання або повноколірного друку. Вироби відрізняються високою міцністю, стійкістю до хімічних і механічних впливів, негативній дії навколишнього середовища і високої вологості виробничих цехів. Промислові вироби виготовляються з дотриманням вимог стандарту, в тому числі і в способах кріплення.

Компанія приймає замовлення на виготовлення шильд:

 • технічних, маркувальних;
 • подарункових, представницьких;
 • інформаційних;
 • рекламних;
 • сувенірних;
 • шільд з фото.

Оформити замовлення можна з будь-якої точки України. Для цього на електронну пошту відправляють макет або фото шильда, вказують розміри і особливі параметри, матеріал виготовлення. Компанія зробить необхідну кількість виробів і оформить доставку за адресою в найкоротші терміни.

Оскільки компанія УФ Колор відповідає всім необхідним технічним, сировинними та трудовими ресурсами вона може проконтролювати якість продукції, що випускається і запропонувати її за собівартістю. В ціну не включені комерційні та посередницькі надбавки, що робить співпрацю з компанією вигідною для всіх категорій клієнтів. Детальніше про умови оформлення замовлення дізнайтеся у менеджерів.

Залишилися питання?