Щоб замовити вивіску потрібно залишити заявку на сайті компанії УФ Колор або зв’язатися з менеджерами по телефону, через Viber або Telegram. Вкажіть розміри і вид зовнішньої реклами і дайте відповідь на уточнюючі питання менеджера. Далі замовлення буде прийнятий в роботу і, після погодження та затвердження фінального варіанту ескізу, він буде відданий в виробництво.

Щоб замовити вивіску для магазину не потрібно підходити в офіс УФ Колор в Києві. Залиште заявку на сайті компанії, і найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер і уточнить всі деталі замовлення.

Виготовлення вивісок в Києві

Зовнішня реклама – традиційний спосіб масового поширення інформації про товари і послуги, який використовується практично у всіх країнах світу. Іноді вона називається «outdoor», тобто знаходиться поза приміщенням на відкритому просторі. Цей спосіб інформування споживачів працює безпосередньо з їх підсвідомими потребами і підносить необхідну інформацію у вигляді ненав’язливих графічних і текстових даних.

Щоб вивіска мала потрібний ефект вона повинна бути складена таким чином, щоб легко сприймалася цільовою аудиторією, враховуючи індивідуальні характеристики і переваги споживачів. Виготовлення вивіски в Києві з незвичайним і сміливим дизайном компанією УФ Колор відразу приверне увагу потенційних клієнтів, і підвищить обороти компанії. Низькі ціни зовнішньої реклами дозволять серйозно заощадити бюджет, але, при цьому, інвестиції в рекламну кампанію будуть максимально результативними.

Вивіски в Києві недорого

Найдешевший і ефективний спосіб заявити про свої товари і послуги максимально можливій кількості людей – це зовнішня реклама. Вона має масу варіантів оформлення, від класичних білбороди і щитів, до використання об’ємних літер. Наявність підсвічування допоможе зробити вивіску магазину, агентства, бюро та інших місць, помітною в темний час доби.

Вивіска повинна виглядати презентабельно і привабливо, тому треба відповідально ставитися не тільки до дизайну вироби, а й якістю матеріалів. Крім того, є нормативні акти регламентують монтаж рекламних та інформативних щитів. Звернення до фахівців УФ Колор дозволяє уникнути неприємностей з офіційними органами, так як вони працюють з дотриманням муніципальних нормативних вимог.

Ціни виготовлення вивісок складається з таких чинників як розміри, матеріал, спосіб нанесення друку, наявності підсвіти і особливостей установки. Пристрої можуть бути для зовнішнього застосування або внутрішнього, в торгово-розважальному або спортивному комплексі, офісних будівлях, офіційних установах. Для їх виробництва використовуються різні технології і матеріали, проте звернення до безпосереднього виробника дозволяє серйозно заощадити. Ціна вивіски не включає прихованих надбавок і доступна всім представникам малого та великого бізнесу. Компанія гарантує якість матеріалів і роботи, тому продукція прослужить довго і без проблем, залучаючи клієнтів яскравими і насиченими кольорами.

Вивіска магазину, ціна якої найвигідніша на ринку України, доступна і для клієнтів, які перебувають в інших містах. Компанія організовує швидку і недорогу доставку по країні, однак готове замовлення можна забрати і самовивозом. Для уточнення умов транспортування, зв’яжіться з менеджерами УФ Колор.

Замовити вивіску в Києві

Рекламна вивіска є особливою конструкцією, яка встановлюється на фасаді будівель, перед / над входом, так і всередині приміщень, як позначення ріспешна, офісів конкретних компаній в офісних будівлях, магазину або бутіка всередині великих торгово-розважальних центрів та інше.

Перед тим, як замовити рекламну вивіску необхідно визначиться з дизайном і стилем майбутнього виробу. Воно повинно бути витримано в пізнаваному корпоративному стилі, які клієнти можуть помітити здалеку. Якщо такого немає або фірма тільки з’явилася на ринку, важливо професійно розробити дизайн, щоб він був привабливий для потенційних клієнтів. Від якості оформлення, вірності вибору колірних комбінацій, графічного зображення і інших рекламно-інформаційних факторів залежить успіх підприємства і зростання рентабельності.

Замовити вивіску для магазину рекомендується в компаніях, які мають в штаті не тільки дизайнера, здатного забезпечити естетичну складову продукту, але і маркетолога, який знає, як саме залучити клієнтів і змусити їх знову прийти. Так працюють в УФ Колор. Над кожним проектом і макетом трудиться команда досвідчених експертів в різних областях, які спільно можуть зробити вивіску, вигідно підкреслює переваги фірми і виділяє її на тлі конкурентів.

Вивіска – це обличчя компанії і воно повинно працювати. Тут важлива кожна дрібниця і деталь, яка може впливати навіть на підсвідомий рівень сприйняття інформації. Успішні бізнесмени розглядають її як одну з важливих довгострокових інвестицій, що формує образ і імідж бренду. Неприпустимо часто міняти одну вивіску на іншу, так як тим самим клієнта заплутують, сприяють формуванню стійкого думки неблагонадійності компанії, тим самим відштовхуючи його.

Щоб купити вивіску не потрібно витрачати величезні капітали – досить звернутися до фахівців. Важливо не скільки вона коштує, а наскільки грамотно оформлена і якісно зроблена. Кожен проект вимагає індивідуального підходу, вивчення конкурентного середовища, умов експлуатації та інших нюансів, тому підходити з одним мірилом до всіх клієнтів – ознака непрофесіоналізму. Замовити вивіску на магазин, салон краси, ресторан, фінансову організацію та інше у безпосереднього виробника – це гарантія того, що всі задумки і знахідки дизайнера знайдуть своє якісне і кількісне відображення в готовому виробі.

Вивіска на магазин

Вивіски для магазинів бувають різних типів:

  • Звичайні несвітлові рекламні вивіски, таблички, псевдооб’мние (плоскі букви);
  • Світлові короби (лайтбокси);
  • Об’ємні букви з підсвічуванням або без;
  • Двосторонні панель-кронштейни;
  • Внутрішні або зовнішні.

Світиться вивіска має масу переваг перед традиційними щитами, які йдуть в минуле. Варіанти зі світлодіодним або неоновим світлом виграшно виглядають в темний час доби, тому вибираються власниками магазинів, ресторанів, кафе, готелів, казино та інших закладів. За своїми технічними характеристиками ця категорія зовнішньої реклами ділиться на:

  • Світлові короба – прості, недорогі і ефективні засоби реклами у вигляді короба з алюмінієвого профілю, ПВХ, полікарбонату, акрилового скла або інших композитних матеріалів, усередині якого розташовується джерело світла. На поверхню наноситься повнокольорове або монохромне зображення будь-якої складності. Зручність і економність цього варіанту рекламної вивіски полягає в можливості замінити лицьову панель;
  • Світлові букви – об’ємні порожнисті букви різних розмірів і конфігурацій, з неоновим або світлодіодним підсвічуванням. У виробництві використовується металевий каркас, пластик або оргскло. Вони можуть бути різнокольоровими і встановлюватися як безпосередньо поруч з входом в магазин, кафе, торговий центр, так і деякій відстані від нього, залучаючи клієнтів.

Вивіска з підсвіткою, незалежно від конструктивної складності є герметичною, резистентної до кліматичних, температурних і механічних впливів і не потребують постійного дорогого обслуговуванні. Вони органічно виглядають не тільки в якості зовнішньої вивіски, але і всередині приміщень, дозволяючи відвідувача швидко знайти те, що їм потрібно.

Технічний потенціал дозволяє виготовляти об’ємні світлові букви різних відтінків, конфігурацій, розмірів, фактур і ефектів. Внутрішня підсвітка буває однотонною або різнобарвною, неонової або світлодіодним, по периметру або повністю наповнювати внутрішній простір букв, залежно від очікуваного ефекту. Неон має довгий термін служби і дає більш яскравий і стабільний світло. Світлодіод використовується для створення невеликих освітлених букв, і він забезпечує тривалу і безпроблемну експлуатацію світлової вивіски.

Об’ємні букви вивіски магазину можуть монтуватися в різних місцях на відкритому просторі, а саме на фасадах будинків, даху, вітрині, перед входом в горизонтальному або вертикальному положенні та інше. Такий метод передачі інформації робить рекламну вивіску помітною зі значної відстані при будь-яких погодних умовах. Букви акуратно виглядають, надають картині динамічний вид і вигідно виділяються на тлі поруч розташованих конкурентів зі звичайними плоскими рекламними щитами.

Матеріал виробництва вивіски для магазину, салону, бюро, офісного центру може встановлюватися всюди без оглядки на кліматичні умови, так як вони стійкі до різких перепадів температури, хімічних і механічних впливів, впливу вологи. Вивіски магазинів з підсвічуванням красиві, яскраві, і точно приверне увагу цільової аудиторії.

Вивіски на магазин можуть приймати різні форми: прямокутні, квадратні, круглі, овальні або фігурні. Виробничо-технічні можливості УФ Колор дозволяє втілити в життя найсміливіші і зухвалі дизайнерські й брендові задумки, незалежно, якщо конфігурація передбачає виготовлення простого короба, об’ємних літер або конструкцій або складно оформлена неонова вивіска.

Більш доступною, але не менш ефективною альтернативою світиться реклами є вивіски без внутрішнього підсвічування, які можуть висвітлюватися сторонніми джерелами світла. Це варіант найменш витратний і дозволяє донести до цільової аудиторії необхідну інформацію. Такі таблички виготовляються з пластика, на якому наноситься зображення за допомогою УФ-друку. Також використовується кольоровий пластик, метал, ПВХ і інші матеріали. Інтенсивність пігменту зовнішньої вивіски не знижується в процесі експлуатації, а вироби резистентні до атмосферних впливів, підвищеній вологості, низьким або високим температурним показниками.

Щоб замовити вивіску англійською, українською, російською та іншими мовами необхідно вказати розміри виробу і його тип. На всіх етапах реалізації проекту, складання технічного завдання і ескізів, фахівці УФ Колор тісно взаємодіють з клієнтом. Це гарантує відповідність світиться реклами всім вимогам клієнта і муніципальних норм.

Зовнішні та внутрішні світлові вивіски виготовляються з дотриманням технічних регламентів, що гарантує безпеку і тривалість безпроблемно експлуатації. Всі роботи виконується на виробничих лініях компанії, без залучення сторонніх фахівців, тому підсумкова вартість проекту найнижча на ринку України. Проконсультуватися з виготовлення всіх видів реклами або поліграфічної продукції можна зв’язавшись з менеджерами УФ Колор. Оформити замовлення можна цілодобово з будь-якої точки країни, а оперативна обробка кожного звернення дозволяє в найкоротші терміни ефективно і недорого забезпечити ефективну і привабливу рекламу.

Залишилися питання?