УФ друк на сувенірах і інших готових виробах в Києві

Останні вивчення і аналіз ринку реклами говорить про все більшому бажанні і потреби клієнтів до індивідуальності та елітарність продукції. Кольорова ультрафіолетовий друк – професійний метод створити продукт елегантним і неповторним!

Наша компанія створює неповторний, брендований продукт. На готову продукцію можемо нанести будь-яку картинку: від символу, емблеми – до багатоколірного фотознімку.

На ультрафіолетовому принтері нашої компанії ми роздруковуємо майже все, стримуванням виявляється всього лише уява!

Основні можливості ультрафіолетового друку на сувенірах

  1. Хороша якість відбитка. Плавне трансформація відтінків і висока виразність фотозображення, картинки.
  2. Можливість нанести картинку на будь-яку площину: скляна поверхня, пластик, поверхня з металу, дерева, картону, поверхні з оргскла.
  3. Після того як вироблено нанесення, фарба володіє привабливим матовим кольором і не відкидає відблиски.
  4. Якщо є необхідність виділити зображення або деяких його нюансів – це забезпечується за допомогою спеціалізованого лаку.
  5. Також УФ-друк екологічно безпечна і при використанні не пахне.
  6. Володіє довговічністю і стійка до механічних впливів.
  7. Результативно і продуктивно наноситься і має можливість наносити друк на окремому примірнику.

Типи сувенірної продукції під УФ друк

Сувенірна продукція складається з декількох типів: рекламна, іміджева, особиста. Спробуємо розібратися в кожному з цих видів, і типах друку по пунктах.

Рекламна сувенірна продукція

Завдання такої печатки – привертати увагу, утримувати його і нагадувати нам про хороших переживаннях, пов’язаних з презентом і його брендом. Таким чином ми домагаємося подвійного результату: ми користуємося цим сувеніром і тим самим показуємо лояльність до фірми, яка зробила подарунок, і мимоволі робимо їй рекламу. Рекламна сувенірна продукція – це найпотрібніший модуль бізнес-символіки. Сюди вміщається все, що супроводжує функціонування компанії, це канцелярія, офісне приладдя, а також предмети персонального користування.

Особиста сувенірна продукція

До такої продукції ставляться різні презенти, які ми робимо один для одного. Це і кружка, і майка, продукція з кераміки, скла, порцеляни, аксесуари зі шкіри. Коли ми наносимо зображення на предмет, то це робить продукцію індивідуальної, персоналізованої. Такий подарунок стає бажаним.

Іміджева сувенірна продукція

До такої продукції ставляться бізнес-подарунки, їх зазвичай дарують партнерам, колегам, VIP-клієнтам, всім, від кого хочуть досягти доброзичливості до компанії. Іміджева продукція – це предмети з добротного сировини, приладдя для письма популярних брендів, елітний алкоголь, телефони, ноутбуки, аксесуари, столові набори, предмети мистецтва. Всякий сувенір – це, в першу чергу, поверхня: пластмасова або залізна, пряма або не дуже, жорстка або еластична. Це різні обробки, специфіка сировини і чутливість до різних видів оброблення.

Розглянемо найвідоміші на даний момент типи друку

Ультрафіолетовий друк

Малюнок наносять за допомогою чорнила, які тверднуть під впливом ультрафіолетового проміння. На сьогоднішній день це одна з найактуальніших методик.

Шовкографія

Або офсетний друк. Відмінно годиться для тканин різної уплотненности і вичинки і ПВХ-матеріалів.

Сублімація

Застосовується для різної сировини і форм. Сенс методики: фарби з твердої структури перетікають в газоподібне, входячи в верхній шар оброблюваної сфери. Картинка виходить яскравою і міцною.

Гравірування

Виготовляється на різних твердих поверхнях: дерев’яні, металеві, скляні, із пластику. Годиться для меморіальних і пам’ятних написів, персоналізації сувенірної продукції.

Тамподрук

Це переклад малюнка з друкованої моделі на певну поверхню. Використовується в разі адгезії з чорнилом (пластик з глянцем, метал).

Деколь

Ця техніка друку застосовується для продукції з фарфору, скла, кераміки.

Тиснення

Наноситься малюнок за допомогою контуру на пластичну сферу. Це відбувається на речах з міцного картону, шкіри, дерева.

Обклеювання вінілової плівкою

Це тільки частково вид друку, але як методика нанесення малюнка затребувана для сувенірів невеликих розмірів, аксесуарів з гладкою поверхнею, магнітів. Компанія УФ Колор здійснює найвигіднішу для клієнта УФ друк на сувенірах в Києві, робимо доставку по Харкову, Дніпру та іншим містам України.

Варіанти сувенірної продукції для УФ-друку

Друк на запальничках

Запальнички є досить популярною сувенірною продукцією із застосуванням індивідуальних зображень або лого. Так як запальничка – це такий предмет, який знаходиться завжди на виду, то наносячи на неї логотип, ми робимо цю річ єдиною і неповторною.

У Києві робимо друк на запальничках методом ультрафіолетової друку.

Такі аксесуари зберігають довго, з ними не розлучаються як зі звичайними запальничками, їх заправляють і знову використовують.

Запальнички з логотипами мають велику область застосування – це презент, рекламна продукція компанії, предмет корпоративного стилю.

Від того з якого матеріалу зроблений остов запальнички, вибирають метод нанесення друку: УФ-друк або тамподрук. Фарба при тамподруку наноситься за допомогою еластичного трафарету. Існує ще одна печатка на запальничках – це ультрафіолетовий друк. Зображення виходить повнокольоровим. Технологія такої печатки багатообіцяюча, постійно розвивається. Нинішні актуальні ультрафіолетові фарби створюються на базі поляризующихся речовин під впливом ультрафіолетового випромінювання. Вони чудово зберігаються на будь-якої площини.

Друк на ручках і олівцях

В Україні в таких містах як Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя та Херсон, а також в інших містах ви можете замовити друк лого на ручках, а також друк на олівцях. Наша компанія УФ Колор пропонує скористатися цією послугою за доступною ціною і зробити замовлення ручок і олівців з нанесенням логотипу. У нас великий вибір!

Для нанесення лого потрібно розуміти з якого матеріалу зроблена ручка і який у неї механізм.

Ручки бувають з металу, пластику, скла, дерева, латуні, а також з картону – це порівняно новий тип сировини. Цей матеріал володіє простотою і екологічною безпекою.

Види механізму. Існують поворотні і натискні механізми, а також ручки без механізму, з ковпачком, який знімається.

Для нанесення логотипу на олівці і ручки, зазвичай, використовують тамподрук та друк ультрафіолетовими чорнилом. Розглянемо кожен з видів друку.

Тамподрук полягає в тому, що для кожного тону робиться індивідуальна форма, фарба з неї переміщається на саму ручку або олівець при торканні і натисканні. Кожен колір роздруковується окремо. Таким чином, чим більше тонів, тим більше вартість нанесення.

Ультрафіолетовий друк. Ручки і олівці складають в закріплює пластину, потім картинка наноситься спеціальним струменевим принтером з особливими фарбами, які тверднуть під впливом ультрафіолету.

Гравірування лазером застосовується для ручок з металу. Є й менш зустрічаються способи: заливання полімерною смолою, тиснення.

Фаворитом серед різних видів друку є УФ друк, яку з радістю надає компанія УФ Колор. Ручки і олівці з лого можна використовувати з ежедневниками, флешками, брелоками. Наша компанія забезпечує привабливі ціни, зручний режим роботи. Ми гарантуємо якість виробів (ручки, олівці), а також якість нанесення!

Залишилися питання?