Форма замовлення
  Назад Закрити

  УФ друк на пластику в Києві

  Ультрафіолетовий друк на пластику користується великим попитом, перш за все через свого ресурсу міцності, а також привабливістю створюваних матеріалів. Давайте розбиратися, що ж таке УФ-друк на пластику? Пластик дуже корисне сировину, яке є одним з найбільш відомих і визнаних в сучасному світі рекламної діяльності. Надрукована на ньому інформація прослужить довгий термін, крім іншого при застосуванні на свіжому повітрі.

  Пластик ПВХ – це актуальний і сучасний матеріал, який застосовують в рекламних цілях, а також при виробництві рекламної продукції. Пластик- полівінілхлорид (ПВХ), довговічний вогнестійкий матеріал, конструкції з цього матеріалу мають великий термін експлуатації. ПВХ пластику нічого не страшно, крім найсильніших ударів, буває відтінки жовтого або білуватого кольору, має міцну блискучу площину, відрізняється великою пружністю.

  Міцна друк на ПВХ пластику виробляється по УФ методикою, що дає можливість зробити, ілюстрації, зображення, які не зникнуть, чи не зітруться в продовження тривалого часу. Прямий друк на ПВХ пластику вважається одним з поліграфічних сучасних способів нового покоління, яка інтенсивно використовується для просування і розвитку товарів найрізноманітнішої спрямованості.

  Базові переваги УФ друку на ПВХ пластику від УФ Колор

  Друк на пластиці здійснюється із застосуванням фарб, які тверднуть під впливом ультрафіолету. Ця печатка хороша не тільки стійкістю отриманих матеріалів, а й достовірної передачею кольорів. По суті, відбитки мають фотографічні якісні характеристики, методика може застосовуватися не тільки для створення рекламних продуктів, але і друкувати зображення, в яких передається точність деталей, це може бути застосовано в інтер’єрах. Фотографічна друк на пластику має здатність служити довгий час – роки в приміщеннях, а на відкритому просторі – поки не закінчиться рекламна кампанія.

  Ультрафіолетовий друк на ПВХ відома і популярна з багатьох причин:

  • універсальність (для друку використовується пластик будь-якого виду і типу);
  • не потрібно ламінування (отримується зображення не втрачає яскравість, колір, не стирається і не змивається під дією природних явищ);
  • застосування матеріалів з різним ступенем пропускати світло (білі, матові, прозорі, напівпрозорі);
  • роздрукованим зображенням не страшні природні катаклізми, подряпини, різні хімічні миючі засоби;
  • ударостійкість (форма, на яких робиться друкування, володіє міцним складом);
  • застосовується фарба екологічно чиста, не має запаху, не викликає алергію, під впливом УФ-випромінювання утворюється міцне покриття з еластичними характеристиками. Тому, роздруківки можна надалі піддавати формуванню при виробництві POS-матеріалів;
  • екологічна безпека чорнила, хімічна пасивність пластика і фарб, дає без проблем застосовувати друкування на ПВХ в Києві для друку в інтер’єрах;
  • друк на пластику здійснюється з високою роздільною здатністю, дає чудову конкретизацію зображень, чітку передачу кольору, нюансів, трансформацію будь-яких тонів (сірий, тілесний). Це чудовий спосіб для дизайнерських рішень.

  Незліченні можливості застосування печатки на ПВХ пластику

  Застосування друку на пластиці дає можливість робити деякі види реклами, бізнес і інтер’єрної поліграфії:

  • різні таблички, інформаційні вітражі, панелі;
  • афіші, стенди, постери, стенди, рекламні оголошення;
  • POS-матеріали різного розміру;
  • оформлення для бутиків, місць торгівлі, а також деталі для декорування вітрин;
  • картини, навігаційні знаки і знаки дорожнього руху;
  • неповторні і унікальні фотошпалери.

  Багатогранна технологія дає великі можливості досвідченим дизайнерам і рекламним менеджерам. Новітнє технічне оснащення на нашому підприємстві дає можливість роздрукувати зображення, які володіють високим дозволом, а також чудовими характеристиками відтворення кольору з найдрібнішими деталями. Внаслідок цього друкована продукція, яка створена за допомогою ПВХ пластика, нічим не відрізняється від кольорової фотографії.

  УФ-друк на ПВХ пластику дає можливість втілювати різні задуми в дизайні інтер’єрів – як в торгових центрах, розважальних комплексах, супермаркетах, всіляких салонах, приміщеннях для офісів, а також в квартирах, приватних будинках, в ландшафтному дизайні. Навісні конструкції з ПВХ, зроблені з використанням двосторонньої УФ-друку, створюють враження ширяння в невагомості, залучаючи інтерес барвистістю і привабливими акціями. Рекламні установки в торгових комплексах, які зроблені з легкого пластика – чудовий результат. У нас ви можете замовити ультрафіолетову друк на пластику.

  Робимо друк на ПВХ пластику і доставляємо до Харкова. Замовлення приймаємо безперебійно, беремо до уваги всі думки і побажання наших замовників!

  Для замовлення ультрафіолетового друку на пластиці ПВХ в Києві користуйтеся послугами наших менеджерів.

  Залишилися питання?