Форма замовлення
  Назад Закрити

  priz_03Виготовлення нагород і призів в Києві

  При використанні гравіювання, різання лазером, ультрафіолетового друку виходять відмінні унікальні, неповторні призи, нагороди, різні статуетки, скляні призи, металеві, акрилові (з оргскла).

  Акрил застосовують найчастіше товщиною 3, 5, 8 мм. Таке оргскло буває прозорим і кольоровим. Цей матеріал відмінно піддається лазерній різці та гравіюванню.

  Наше виробництво знаходиться в Києві, здійснюємо доставлення по всій Україні та світу. Виготовляємо призи та нагороди на замовлення.

  Види нагород і призів

  Розберемося які ж можна зробити призи для всіляких конкурсів.

  Корпоративні призи в сегменті В2В

  Коли вручають нагороду, мають на увазі, що вона стане пам’ятною і буде виділятися на стелажі з призами.

  Наша компанія пропонує величезний вибір призів, кубків, статуеток та сувенірів під замовлення з вищим логотипом та інформацією.

  У нас ви можете оформити замовлення на призи, кубки та медалі з потрібною інформацією, зробивши вибір з нашого каталогу або надати свої пропозиції.

  Наше виробництво знаходиться в Києві, доставлення здійснюємо по всій Україні та світу. Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами та зробити замовлення.

  Призи для конкурсів на корпоративі

  До вибору сувенірної продукції для корпоративного вечора потрібно підходити уважно і з інтересом. Природно, можна собі дозволити деяку фривольність, подарунки з часткою гумору. Але не варто забувати, що це не просто вечірка, а досить офіційний захід. У колективі доброзичлива і приємна обстановка, а контакти з керівництвом відмінні, буде доречно придбати майже будь-які брендовані нагороди та призи. Але якщо в компанії суворо дотримуються правил корпоративної етики, краще замовити бізнес-сувенірами.

  На корпоративній вечірці призи та нагороди повинні мати офіційний, лояльний характер.

  Призи для конкурсів на весіллі

  Призи для конкурсів на весіллі вказують, в першу чергу, на особливу тематику урочистого заходу, вони зазвичай бувають романтичними та зворушливими. Це зазвичай якісь милі дрібнички. Це можуть бути магніти на холодильник з фотографіями молодих. Щоб урочистість було веселим і невимушеним, можна взяти різні жартівливі сувенірчики й презенти, потішні дрібниці.

  Відмінним асортиментом можуть стати різні сувеніри-статуетки, невеликі хештеги з акрилу з прізвищем молодят. Такі презенти не обов’язково повинні бути дорогими.

  Однак, підійти до вибору сувенірної продукції та презентів для гостей урочистого свята треба з особливою увагою.

  Природно, важливими фігурами на весіллі будуть молодята, і вся увага буде прикута до них. Але і запрошені гості повинні отримувати, насолоду від урочистого заходу.

  Купуючи сувенірну продукцію і призи для конкурсів, ми даруємо своїм запрошеним гостям щастя, радість і прекрасний настрій.

  Ідеї призів для конкурсів на дитячих заходах

  При підготовці до свята для дітей нас незмінно супроводжує суєта, клопоти, потрібно створити оригінальне оформлення, придумати різні оригінальні, цікаві конкурси. Ну і звичайно ж не забути про призи для дитячої аудиторії.

  Для дитини важливий не тільки сам подарунок, а і його зовнішній вигляд. Завчасно потрібно підготувати статуетки, різнокаліберні коробочки, яскраву обгортковий папір, яскраві стрічки, бантики. Зібрані в таке пакування і красиво обв’язані, вони зачарують і зацікавлять маленьких візитерів.

  Відносно самих подарунків, вони можуть бути найрізноманітнішими. Велика медаль з акрилу такі дрібнички нікого не залишать байдужими. Всі ці сувеніри завжди залишаться сучасними та важливими для більшості поколінь.

  Призи для конкурсів на день народження дитини можна замовити в нашій компанії та ми оформимо доставлення по всій Україні.

  Призи для конкурсів на день народження виступають прекрасним доповненням урочистого заходу. Учасники жартівливих змагань отримують їх в нагороду за перемогу або просто на пам’ять. Прикольні сувеніри підіймають настрій гостям і залишають гарні емоції після свята. Дитині буде в радість взяти з собою веселу іграшку-приз або талісман на удачу. Нагороди для дитячих конкурсів додають спортивний азарт в змагання. Дорослі люди теж можуть повеселитися від душі, влаштовуючи корпоративні вечірки. Це чудово сприяє згуртуванню колективу.

  Залишилися питання?