Виготовлення нагород і призів в Києві

При використанні гравіювання і різання лазером, виходять відмінні унікальні, неповторні призи, нагороди, різні статуетки, скляні призи, металеві, акрилові (оргскло). Акрил застосовують найчастіше товщиною 3-6 мм. Таке оргскло буває і незабарвленим, і кольоровим. Цей матеріал відмінно піддається шліфуванню лазерним променем на гравер з лазера. Наше виробництво знаходиться в Києві, здійснюємо доставку по всій Україні. Виготовляємо призи та нагороди на замовлення.

Види нагород і призів

Розберемося які ж можна зробити призи для всіляких конкурсів.

Ідеї призів для конкурсів на дитячих заходах

При підготовці до свята для дітей нас незмінно супроводжує суєта, клопоти, потрібно створити оригінальне оформлення, придумати різні оригінальні, цікаві конкурси. Ну і звичайно ж не забути про призи для дитячої аудиторії.

Для дитини важливий не тільки сам подарунок, а й його зовнішній вигляд. Завчасно потрібно підготувати статуетки, різнокаліберні коробочки, яскраву обгортковий папір, яскраві стрічки, бантики. Зібрані в таку упаковку і красиво обв’язані, вони зачарують і зацікавлять маленьких візитерів.

Відносно самих подарунків, вони можуть бути найрізноманітнішими. Велика медаль з акрилу – такі дрібнички нікого не залишать байдужими. Всі ці сувеніри завжди залишаться сучасними і важливими для більшості поколінь.

Призи для конкурсів на день народження дитини можна замовити в нашій компанії з доставкою по всій Україні.

Призи для конкурсів на день народження виступають прекрасним доповненням урочистого заходу. Учасники жартівливих змагань отримують їх в якості нагороди за перемогу або просто на пам’ять. Прикольні сувеніри піднімають настрій гостям і залишають хороші емоції після свята. Дитині буде в радість взяти з собою веселу іграшку-приз або талісман на удачу. Нагороди для дитячих конкурсів додають спортивний азарт в змагання. Дорослі люди теж можуть повеселитися від душі, влаштовуючи корпоративні вечірки. Це чудово сприяє згуртуванню колективу.

Призи для конкурсів на весіллі

Призи для конкурсів на весіллі вказують, в першу чергу, на особливу тематику урочистого заходу, вони зазвичай бувають романтичними і зворушливими. Це зазвичай якісь милі дрібнички, дрібнички. Це можуть бути магніти на холодильник з фотографіями молодих. Щоб торжество було веселим і невимушеним, можна взяти різні жартівливі сувенірчики і презенти, забавні дрібниці. Відмінним асортиментом можуть стати різні сувеніри-статуетки, невеликі хештеги з акрилу з прізвищем молодят. Такі презенти не обов’язково повинні бути дорогими. Однак, підійти до вибору сувенірної продукції і презентів для гостей торжества треба з особливою увагою. Природно, важливими фігурами на весіллі будуть молодята, і вся увага буде прикута до них. Але і запрошені гості повинні отримувати щастя, насолода від урочистого заходу. Купуючи сувенірну продукцію і призи для конкурсів, ми даруємо своїм запрошеним гостям щастя, радість і прекрасний настрій.

Призи для конкурсів на корпоративі

До вибору сувенірної продукції для корпоративного вечора потрібно підходити уважно і з інтересом. Природно, можна собі дозволити деяку фривольність, подарунки з часткою гумору. Але не варто забувати, що це не просто вечірка, а досить офіційний захід. У колективі доброзичлива і приємна обстановка, а контакти з керівництвом відмінні, буде доречно придбати майже будь-які брендовані нагороди і призи. Але якщо в компанії суворо дотримуються правил корпоративної етики, краще обійтися банальними бізнес-сувенірами. На корпоративній вечірці призи та нагороди повинні мати офіційний, лояльний характер (різні ручки, щоденники, блокноти та інші потрібні дрібниці).

Музичні призи

Коли вручають нагороду, мають на увазі, що вона стане пам’ятною і буде виділятися на стелажі з призами. Альтернативою банальним призів і нагород може бути приз або кубок з музикою, він не тільки чудово виглядає, але і відтворює будь-яку мелодію, при цьому створює святковий відчуття від події. Наша компанія пропонує повний список призів, кубків з вмонтованими музичними творами чи побажаннями. У нас ви можете оформити замовлення на призи, кубки і медалі з потрібною фонограмою, зробивши вибір з нашого списку або дати свій файл формату МР3. Наше виробництво знаходиться в Києві, доставку здійснюємо по всій Україні. Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і зробити замовлення.

Залишилися питання?