Костери це підставки під чашки, кружки, келихи та інші ємності з напоями захищають поверхню столу від вологи, температури, патьоків. Вони є високоефективним і недорогим способом просування товарів і послуг. На поверхню можна нанести будь-який повнокольорове стійке зображення рекламноінформаційного характеру.

Виготовлення підставки під чашки

Підставки під чашки  та бірдекелі  – це не тільки практичний і оригінальний сувенір, а й можливість просування іміджу компанії, популяризації товарів і послуг. Їх можна використовувати для підвищення лояльності клієнтів в рамках різних промо-акцій або зробити функціональної атрибутики ресторану, спорт-бару, кафе, ресторану та інших закладів.

Підставки під чашки купити в Києві в Україні рекомендується у компанії УФ Колор, де є сучасне інноваційне технічне оснащення, що дозволяє реалізувати замовлення будь-якої складності та обсягу. У виробництві використовуються першокласні матеріали і пігменти, що гарантує довговічність і естетичність підставки під чашки  навіть після тривалої та інтенсивної експлуатації. Замовляють багаття підставку  з різних міст країни, так як можна оформити доставку кур’єрською службою або післяплатою в найкоротші терміни і на вигідних умовах.

Друк костерів

Костери – це багаторазова підставка під стакани, гуртки або чашки. Вони виготовляються з різних матеріалів, надійно захищають поверхню столу від високої температури, подряпин і плям. Вироби є ефективним інструментом для реклами, так як інформацію побачить велика цільова аудиторія, що приверне нових клієнтів і підвищить обороти підприємства.

Друк на костерах може бути одностороннім або двостороннім, містити логотип і контакти підприємства, зображення товарів, рекламу послуг і іншу цікаву інформацію для потенційних клієнтів. За формою підставки можуть бути квадратними, круглими, овальними, фігурними. Оптимальні матеріали: пробка, дерево, пластик, картон (одноразові бірдекелі). Розміри можуть відрізнятися залежно від уподобань замовників.

Вибір матеріал виготовлення впливає на сприйняття рекламованих послуг і товарів і на підсвідоме формування думки і довіри до них. Підставки під чашки з дерева виглядають дорого, презентабельно, але при цьому недорогі у виконанні. Вони доречні і гармонійно виглядають в дорогих ресторанах, барах, кафе. Однак часто компанії замовляють їх в якості оригінального подарунка своїм співробітникам, партнерам, клієнтам.

Дерев’яні підставки під чашки

Підставки під чашки з дерева виготовляється з високоякісної деревини, обробленої спеціальним чином. Вона екологічна не виділяє шкідливих речовин в процесі нагрівання, довговічна, практична і проста в догляді. Тому костери доречні не тільки в рамках підприємств громадського харчування різних категорій, а й в домашніх умовах.

Костери з пробки привертають увагу, і люди мимоволі вивчають надруковану інформацію, яка автоматично записується в пам’ять. Тому така реклама визнається фахівцями як ненав’язлива, але найбільш ефективна, ніж звичні активні або агресивні методи. Таким чином, до основних переваг дерев’яних і коркових підставок, виготовлених УФ Колор, відносять:

  • Доступність – компанія є виробником і не користується послугами виробників, що дозволяє запропонувати кращу ціну в Україні;
  • Практичність – костери надійно захищають поверхню столу від високої температури, вологи, плям. Вони відрізняються малою вагою і розмірами і зручні для зберігання в шухляді письмового столу в офісі;
  • Зручність – дерев’яні і пробкові підставки під чашки зручні у використанні вдома, в офісі, в кафе, барі та інших місцях;
  • Ефективність – про рекламований товар, послугу, бренд, компанії точно впізнають і запам’ятають максимальну кількість людей, що входять в цільову аудиторію.

Невеликі, акуратні підставки дозволяють сформувати позитивний образ компанії, несвідома доброзичливість і готовність придбати пропоновану продукцію або скористатися послугами.

Замовити костери з логотипом

Прикольні підставки під чашки використовуються не тільки для рекламно-інформаційних цілей. Часто компанії замовляють в УФ Колор такі вироби маленьких і приємних сюрпризів своїм співробітниками або клієнтам за різними пам’ятним і важливих дат як Новий рік, 8 Березня, день народження фірми, промо-акції та інше. Також можна замовити багаття з прикольними оригінальними малюнками і картинками в якості подарунка для рідних і близьких.

Будучи популярним і утилітарним сувеніром, оригінальні підставки під чашки забезпечують гарний настрій, забезпечують заряд енергії і мотивує на досягнення хороших професійних результатів. Широкі можливості в області нанесення друку дозволяють виготовляти вироби в різних дизайнерських напрямках або в фірмовому корпоративному стилі, і гармонійно вписати їх в домашній або офісний інтер’єр. Також ця атрибутика може повторити загальний стиль ресторану або кафе, гармонійно і функціонально доповнюючи його декор і оформлення столу або барної стійки.

Замовити в Києві підставки підчашки з логотипом компанії, оригінальним прикольним малюнком, рекламно-інформаційними даними в УФ Колор – значить вибрати надійного і якісного виконавця. Дизайнери компанії допоможуть скласти максимально ефективний макет костера, який дозволить швидко розкрутити бренд або нагадати клієнтам про себе. Оформити заявку можна з різних куточків країни, так як існує швидка і недорога система доставки замовлення за адресою. Детальніше про специфіку виготовлення сувенірно-подарункових костерів або підставок з логотипом дізнайтеся у менеджерів по телефону або електронній пошті.

Залишилися питання?