В УФ Колор можна замовити виготовлення персоналізованих запрошень на різні види урочистих заходів, як по одному з пропонованих компанією шаблонів, так і за індивідуальними ескізами. Дизайн, інформаційні зміст, посил і інші важливі нюанси в кожному випадку обговорюються індивідуально, щоб кожен клієнт отримав більше, ніж він хотів.

Виготовлення акрилових запрошень в Києві

Запрошення листи знайшли своє практичне застосування в різних областях від весілля, до офіційних заходів на найвищому рівні. У запрошенні вказують дату і місце заходу, дрес-код, програму, регламент та інші важливі моменти. Оформлення та дизайн карток повинні відповідати рівню майбутнього заходу і підкреслити значимість запрошених гостей. Традиційно вони виготовляються на щільному папері, але такі квитки часто губляться в десятках аналогічних, що зберігаються в шухляді письмового столу і не завжди можна згадати з якого приводу їх отримали.

Запрошення на металі – це оригінальний спосіб в ексклюзивній манері попросити відвідати захід, будь то звичайна весілля або ювілей або світський раут, благодійний вечір, або зустрічі високопоставлених осіб. Замовити металеві запрошення для вашого торжества недорого можна в УФ Колор в Києві з доставкою по Україні.

Виготовлення запрошень на весілля

Весілля – це закритий захід для вузького кола родичів і друзів. Багато молодят вважають за краще весільні запрошення купити готовими, тому що не розуміють важливість цього атрибута для якості свята і складання попереднього думки гостей про рівень торжества. Те як буде виглядати запрошення, залежить від стилю свята: простий лаконічний однотонний квиток, що налаштовує на осмислення серйозності намірів молодих або багато декороване і яскраве запрошення, яке заздалегідь налаштовує на веселе свято.

Кожен гість бажає отримати маленький реквізит на пам’ять про весілля, яку він відвідав, і металеві запрошення підходять для цього ідеально. Купити весільні запрошення недорого, але здатні довго будити приємні теплі почуття, можна з доставкою по країні в УФ Колор. Експерти допоможуть визначитися з дизайном, кольоровим оформленням, формою, наповненням карток. Завдяки сучасному друкованому обладнанню та використанню особливих технологій нанесення зображень, на квиток можна надрукувати необхідну інформацію стисло і стримано або в багато декорованому оформленні. Часто молодята вибирають варіант з власною фотографією, що є хорошим способом подарувати гостям приємні спогади і пам’ятний сувенір.

Весільні запрошення купити в Україні можна будь-яким тиражем, в різних стилістичних рішеннях і з індивідуальним дизайном. Оформлення обмежується тільки фантазією замовника, але компанія завжди надасть професійну допомогу у втіленні обраного концепту, незалежно від його складності.

Замовити запрошення на весілля

Оригінальні і запам’ятовуємі весільні запрошення замовити може будь-яка пара з України. Щоб вони були максимально ефективними і привабливими не потрібно залишати цей етап підготовки на самий останній момент. Часто необхідно розробити кілька варіантів оформлення, тексту, віршів, декору та інших елементів. Внесення коригувань вимагає час, в іншому випадку, запрошення навіть на саме розкішне торжество, буде виглядати мляво, непереконливо і непрезентабельно.

Компанія виготовляє запрошення і на інші офіційні, корпоративні або приватні свята. Купити запрошення на день народження, закриту вечірку, звану вечерю, зустрічі бізнес-партнерів та інших заходів рекомендується з урахуванням характеру свята, віку і статусу учасників, необхідність включення інформації про регламент і особливих умов події.

Щоб замовити запрошення на весілля в Києві потрібно зв’язатися з менеджерами УФ Колор і дізнатися умови і вимоги до оформлення заявки. Компанія гарантує якість запрошень, деталізовані і чіткі зображення, насичені і стійкі кольори і доступні ціни незалежно від обсягу замовленої партії або складності реалізації.

Залишилися питання?