УФ друк на металі Києві

Ультрафіолетову друк можна наносити на різні площини, в тому числі і на метал. Чорнило, які використовуються при цьому, мають особливий склад, тому вони добре лягають і тримаються на такій специфічній основі. Ультрафіолетовий друк на металі необхідна, коли повинен вийти яскравий, насичений малюнок. Така картинка тримається дуже тривалий час, тому ця методика дуже споживана і користується великими запитами. УФ-друк на металі пропонують багато студій дизайну, які займаються виготовленням сувенірів і рекламною продукцією. Існує дуже важливий момент при виготовленні ультрафіолетового друку на металі, потрібно скрупульозно вичистити і знежирити поверхню, на яку буде наноситися картинка. Дана процедура буде служити гарантією надійності, витривалості і міцності малюнка, тому що полімер намертво “приклеїться” до металевої поверхні.

За допомогою ультрафіолетового друку на металі є можливість нанести прекрасні просторові і гладкі зображення. Ще кілька років тому про таке ми не могли і мріяти. Малюнки виходять досить ясними і точними, тому що технічне оснащення і технології модернізуються.

Для ультрафіолетового друку на металі застосовують спеціалізовані комп’ютерні принтери, виходять якісні картинки, такі як на тканинній основі. Зображення по чіткості можна зіставити з фотодруком.

Кольоровий друк на металі дає можливість для створення яскравих, помітних табличок на металі, які мають осведомітельних і рекламні властивості, разом з тим, терміну на їх створення йде небагато. На табличках з металу впору наносити не тільки тексти, а й оформляти картинки. При потребі можна зробити ламінування або на додаток зробити обробку якимось іншим методом.

Ціна друку на металі компанії УФ Колор

Малюнки на металі протягом тривалого часу не втратить свого первісного кольору. При використанні УФ-друку на металі можна використовувати різні кольори і застосовувати різні ступені складності. І навіть все незначні компоненти будуть видимі дуже виразно. Друк на металі ультрафіолетом має доступну цінову політику. За допомогою ультрафіолетового друку на металі можливо наносити чорнило різної товщини, висихає фарба утворює плівку, яка надає неповторний шарм зображенню. Процедура нанесення ультрафіолету на метал бере час від пару годин до декількох днів. Це все залежить від розміру і багатогранності картинки.

УФ-друк на металі стабільна до дії багатьох розчинників.

Технологія друку на металі починається таким чином: спочатку наноситься фарба на фарбується річ, поверхня цього предмета завчасно очищають за допомогою праймера для ультрафіолетового друку по металу. Цей склад поліпшує зчеплення фарби, це задовільно впливає на якісні характеристики і стійкість друку. Ультрафіолетовий плоттер завдає чорнило, фарба як тільки виявляється на поверхні, на неї впливають УФ промені, відбувається процес затвердіння. Кольоровий друк на металі робиться цілком в механізованому режимі. Весь цей процес знаходиться під контролем досвідчених фахівців. Завдяки високій ефективності і продуктивності технічного оснащення, замовлення друку на металі мають прийнятну ціну і виконуються в будь-яких масштабах і в короткі терміни.

Ультрафіолетову друк на металі використовують в різних сферах життя:

  • виробництво рекламних носіїв для вулиць і обробки приміщень;
  • виробництво табличок на металі;
  • виробництво прикрас для сувенірів;
  • оздоблення інтер’єрів.

При виготовленні зовнішньої реклами, при конструюванні інтер’єрних предметів починають часто застосовувати метал. Ці рекламні носії привертають до себе багато уваги, тому схожий рекламний продукт працює дуже результативно.

За допомогою ультрафіолетового друку на металі можна втілити різні ваші ідеї, побажання. Коли Ви стоїте перед вибором картинки, потрібно мати на увазі відповідність, гармонійність та пропорційність її виробу.

Ультрафіолетову друк на металі практично неможливо виконати в домашніх умовах. Тому краще звертатися в компанію в Києві, яка бездоганно, кваліфіковано надає дане обслуговування, в компанію УФ Колор.

Замовити УФ друк на металі в Києві

Наші професіонали працюють тільки на висококваліфікованому оснащенні, що відповідає всім актуальним технологічним стандартам. Ми виконуємо замовлення наших споживачів продуктивно, результативно і чітко. Робимо доставку до Харкова, Херсон, Дніпро і Одесу та інші міста України. Створення продукту здійснюємо своїми силами, не залучаючи сторонніх виробників. Це допомагає перебувати всім процесам під контролем. Більш того, подібний метод виключає будь-які перебої з доставкою, і дає можливість досягти граничної результативності роботи.

Залишилися питання?