УФ друк на фанері в Києві від УФ Колор

У наше століття урбаністики ми всі бажаємо охопити себе органічними природними матеріалами, тому на сьогоднішній день дуже важливі ЕКО устремління в обробці будинків, офісів, розважальних і торговельних центрів. Склад фанери відтворює відчуття чистоти і природної безпеки. Фанера – екологічний, чистий і досить міцний матеріал, одночасно він пластичний і приймає всілякі види, виносить сильні тяжкості і випробування на довговічність, стійкий і має доступні ціни. Пряма УФ-друк на фанері – один з небагатьох прийомів нанесення різнокольорового, фздатного протистояти зносу, зображення на шорстку поверхню. Один шар ультрафіолетового друку сприяє складу фанери частково проглядатися. Якщо ж бажаний міцний полярний колір, то для початку на матеріал ставиться білий колір і тільки потім на нього вже наноситься базова картинка. Далі за допомогою фрезерного верстата можна різати надруковану картинку різної величини і в будь-яких кількостях. Завдяки УФ-друку на фанері ілюстрація чітка, не тече, не вицвітає, стійка до повсякденних навантажень. Актуальна УФ-друк на фанері допомагає зробити рекламу барвистою, яскравою, а меблювання, обстановку в приміщеннях нестандартними. Фотографічна друк на фанері абсолютно нешкідлива, фарби не містять запах. Безпосередньо друк на фанері безпечна для здоров’я людини, тому можна її використовувати нічого не боячись. УФ друк на фанері буває різнокольоровою або чорно-білої, ставиться на столи, спинки ліжок, кухонні гарнітури, дитячі меблі. Це дає можливість удосконалювати свою уяву.

Ціна ультрафіолетового друку на фанері

За допомогою ультрафіолетового друку можливо декорувати офісне приміщення стильно і красиво. Велика палітра кольорів і можливість використання фотографій без полів сприяє створенню умов на робочих місцях більш зручними і привабливими. Кожній людині буде цікаво і зручно сприймати добротну рекламу, зроблену на довідкових стендах, курсор або на стінах в будь-якому офісі. Ультрафіолетовий друк надовго збереже насиченість кольору, довго не втратить респектабельний вигляд через температурних перепадів, небажаних кліматичних умов, вологості і сонячного світла. Логотип будь-якої компанії, нанесений на фанеру на довгий час запам’ятається замовникам. Ультрафіолетовий друк на фанері дешевше ніж на масиві дерева, так як самі вихідні обійдуться меншими витратами.

Переваги УФ друку на фанері

Друк на фанері має такі переваги:

  • доступна вартість;
  • ресурс друку з великою роздільною здатністю;
  • стійке якість;
  • твердість фарб;
  • друк з шириною до 3,5 метрів;
  • УФ-друк на темній фанері з білим шелаком.

 

На нашому обладнанні можливо виконувати навіть найскладніші завдання, видаючи стійко відмінну якість фінальної продукції. У нас ви можете замовити УФ-друк на фанері за прийнятною ціною в Києві, а також друк на фанері в Харкові та інших містах України.

Залишилися питання?