Майстериця

Виготовлення бейджів в Києві

Друк бейджа – атрибут, необхідний для просування бренду і впізнаваності компанії. Вони використовуються як для щоденного використання в офісі, так і для бізнес-семінарів, конференцій та інших подій.

Головна мета бейджа – це швидше ідентифікувати співрозмовника і налагодити контакт. А друк логотипу, контактів і корпоративний дизайн допоможуть підвищити впізнаваність і запам’ятатися клієнту.

Компанія виготовляє бейджики різних видів на замовлення в Києві, гарантуючи унікальний дизайн і високу якість. Лідери ринку використовують бейджі як частина маркетингового просування для підвищення впізнаваності бренду. А ви?

Який вибрати бейдж?

Бейджи можуть бути:

паперові; пластикові; металеві.

Друк бейджа з логотипом: рекомендації

Паперові – найбільш оперативний і бюджетний варіант, який найчастіше використовується для виставок, конференцій і презентацій. Ви можете вибрати будь-яку форму і розмір виробу.

Щоб підкреслити елегантність – вибирайте закруглені кути, а щоб надати виробу презентабельний зовнішній вигляд використовуйте ламінування покриття.

Головна перевага паперових бейджів – безмежний простір для реклами компанії. У вас буде можливість розмістити на ньому логотип і назва фірми, а додаткове оформлення в корпоративних кольорах забезпечить впізнаваність бренду серед сотні інших. Кріпляться такі таблички на стрічки або спеціальні шнурки, які також можуть бути брендованими.

Пластикові бейджи – ми рекомендуємо використовувати для ідентифікації внутрішніх співробітників компанії. Цей варіант трохи вище за вартістю, але більш довговічний – щоденне використання жодним чином не вплине на естетичність зовнішнього вигляду і презентабельність.

Експериментуйте з колірною гамою, але не відходьте від корпоративного стилю, і ви завжди будете впізнавані.

Кріпиться магнітом або шпилькою. Може бути зі змінним прозорим віконцем або печаткою. Пластикові бейджи мають невеликий розмір, тому не перевантажуються зайвої текстовою інформацією. Досить буде розмістити персональні дані працівника, а також назву і логотип фірми.

Металеві бейджи – це найпрестижніший варіант іменних корпоративних бейджів. Для нанесення логотипу або тексту використовується метод гравертон. Він дозволяє оперативно виготовити тираж персональних бейджів для кожного співробітника окремо. Також бейдж може мати прозоре віконце: для зміни імені, прізвища, посади. Кріпитися за допомогою магніту або шпильки. Метал з якого роблять бейджи, довговічний і міцний, а також має презентабельний і стильний зовнішній вигляд. Такі бейджи використовуються статусними компаніями, які дбають про свій імідж.

Залишилися питання?