Друк на дизайнерському картоні

Дизайнерський картон є щільним, відносно недорогим друкарським матеріалом. Користуючись таким картоном, продукція виходить барвистою, досить яскравою. Візитна картка, листівка віддрукована на звичайному картоні зношується і швидко втрачає свій зовнішній вигляд, чого не можна сказати про дизайнерському картоні. Дизайнерський картон буває зі структурою різних тканин (шкіра, льон), матовим, оксамитовим, глянсовим, а також переливатися з синього кольору в зелений. Наша компанія займається друком листівок і візиток на дизайнерському картоні в Києві.

Друк фото на дизайнерському картоні, в наших силах виконати і таке замовлення. Вироби, виконані на основі цієї методики мають ряд позитивних моментів. Такий продукт можна використовувати короткостроково, а також протягом усього життя. Друк фото на дизайнерському картоні володіє легкістю, простотою у використанні, а також великою міцністю.

Друк на щільному картоні

Друк на картоні надає готової продукції презентабельний вигляд. Ви можете зробити у нас друк на щільному картоні в Києві. Наші фахівці впораються із замовленням будь-якої складності.

Друк на крафт картоні

Крафтового картон асоціюється з обгорткового папером, в яку пакують посилки, бандеролі, але це ніяк не заважає крафту застосовуватися в поліграфії. У нас ви можете замовити флаєри, листівки, логотипи на крафтового картоні. Це натуральний матеріал, який використовується в екологічно чистій упаковці. У нього доступна ціна, за допомогою крафта можна створювати оригінальний дизайн. Ми запропонуємо оптимальне рішення у пресі на крафт картоні в Києві, втілимо будь-які дизайнерські задуми на крафтового картоні.

Друк на пивному картоні

Пивний картон це перш за все бірдекелі. Бірдекелі це такі підставки під пивний келих, які добре вбирають вологу. Виготовлення бірдіклей методом друку по пивному картону дозволяє зробити підставку повнокольорового і різнобарвною. Пивний картон має пухку основу, тому рідина, що стікає по келиху, добре вбирається. Такий бірдекель захищає поверхню від розлучень води і деформацій. Пропонуємо виробництво підставок з логотипами будь-яких форм і розмірів, підхід індивідуальний.

Друк на буром картоні

Все легко і просто: бурий картон, білий колір і трохи фантазії. Такий підхід застосовується при проекті упаковки для натуральних продуктів харчування, меблевої продукції, а також для дорогої косметики. Якщо потрібні свіжі ідеї в дизайні, то цей прийом нанесення друку на буром картоні може стане в нагоді вам.

Друк на глянцевому картоні

Глянцевий картон білого кольору використовується для односторонньої і двосторонньої друку. Зображення виходять яскравими, барвистими, насиченими, що не блікуют. Використовується при виробництві візиток, листівок, листівок з запрошеннями і т.д.

Друк на палітурному картоні

Друк на палітурному картоні – це гарантована висока якість. Цей процес полягає в нанесенні УФ-фарб способом струминного друку на вироби з картону. При використанні цієї технології деталі набувають максимальну насиченість кольору і чіткість.

Палітурний картон має ряд властивостей:

  • легкий в обробці;
  • міцний матеріал;
  • стійкий до різних забруднень.

 

Друк на металізованому картоні

Металізований картон буває із золотою, срібною плівкою, зустрічається кольоровий картон. Друк на металізованому картоні дає можливість наносити кольорові зображення. Така печатка використовується при виготовленні упаковки для косметичної й парфумерної продукції, всіляких товарів для дітей.

Друк на картоні А4, А3

Друк на такому картоні в Києві допоможе якісно і швидко отримати тираж майже будь-якого продукту – від візитних карток до панорамних плакатів і постерів з яскравою передачею кольору і недорогою ціною примірника.

Друк лекал на картоні

Лекала, зазвичай використовують в проектуванні і виробництві одягу, для формування моделей. Замовлення виконуються для приватних кравців, ательє, швейних підприємств. Панорамна друк лекал виготовляється на цифровому плоттере, використовуються професійні друкують устрою, які забезпечують високу точність і чіткість самих лекал, а також дрібних деталей, вимірювальних шкал і ліній.

Друк візиток на чорному картоні

Візитки на чорному картоні мають матову, бархатисту поверхню, виглядають елегантно і стильно. Чорні візитки справляють сильне враження. Виконуємо друк візитних карток із застосуванням прогресивної методики ультрафіолетового друку. На візитках ефектно виглядають растрові зображення та графіка.

Картон міцно зайняв позиції в світі поліграфії. Друк на картоні вимагає спеціального технічного оснащення. На сьогодні з картону роблять обкладинки для книжок, виконується велика частина різних брошур, візиток, календарів. Особливо картон популярний для упаковки різних товарів. Великою популярністю користується друк на картоні для рекламних кампаній.

Фахівці компанії виконують друк на різному вигляді матеріалу, це і металізований, і дизайнерський, і крафтового картон. Ви можете замовити друк на картоні в Києві. Приймаємо замовлення на виготовлення будь-якого поліграфічного продукту в України. Нашу високу якість доповнює невеликими термінами виконання навіть найскладніших замовлень.

Залишилися питання?